Renginių grafikas
logo renginiu planas
Pagalba
Skambinkite
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
Akreditacija
In English
logo anglu veliava
eValdžios vartai
Zarasuose įvyko IV Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados rajoninis etapas
2021-12-10 Zarasuose įvyko IV Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados rajoninis etapas. Olimpiadą organizavo Zarasų švietimo pagalbos tarnyba.
Etninė kultūra – tai mūsų šaknys ir stiprybė. Ji padeda puoselėti mūsų tradicijas, įtraukia mokinius į etnines veiklas, skatina domėtis gimtojo krašto istorija, saugoti gamtą. Mokiniai pamato ir supranta, kad etninė kultūra gyvuoja šiandien, kad ji nėra tik muziejus. Per šia veiklą ugdome pilietiškus, suvokiančius savo etninę tapatybę mokinius.
Džiugu, kad šiemet olimpiadoje galėjome susitikti „gyvai“.
UŽSIENIO KALBŲ (I IR II UŽSIENIO KALBOS) BENDRŲJŲ PROGRAMŲ PROJEKTŲ PRISTATYMAS

Kviečiame užsienio kalbų mokytojus

2021 m. gruodžio 2 d. (ketvirtadienį) 16.00 val.

į atnaujinamų Užsienio kalbų (I ir II užsienio kalbos) bendrųjų programų projektų pristatymą,
kurio metu bus apžvelgtas paskelbtas pakoreguotas ir vidurinio ugdymo pakopa papildytas BP projektas.

RENGINIO PROGRAMA IR PRISIJUNGIMO NUORODA>>>>
Izoliacija po kontakto su sergančiuoju COVID-19 bus privaloma ir pasiskiepijusiems
Siekiant mažinti užsikrėtimų skaičių nuo lapkričio 17 d. izoliacija bus privaloma ir pasiskiepijusiems žmonėms, kurie turėjo kontaktą su sergančiuoju COVID-19. Izoliuotis reikės tol, kol bus gautas neigiamas PGR tyrimo atsakymas.
Sveikatos apsaugos ministerijos INFORMACIJA>>>>

Izoliacijos tvarka po turėto didelės rizikos sąlyčio keisis ir vaikų ugdymo įstaigų, įgyvendinančių ikimokyklinio, priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo programas, darbuotojams – jie galės testuotis pagal nustatytą algoritmą jei ugdymo įstaigoje organizuojamas testavimas po kontakto.
Šių ugdymo įstaigų darbuotojams, kurie pasiskiepijo seniau nei prieš 120 dienų ir dar nėra pasiskiepiję sustiprinančiąja doze, izoliuotis nereikės, jei testuojasi savikontrolės greitaisiais antigeno testais pagal ugdymo įstaigoms nustatytą algoritmą.
Ugdymo įstaigų darbuotojams, kurie yra pasiskiepiję anksčiau nei prieš 120 dienų ar yra pasiskiepiję sustiprinančiąja doze izoliuotis nereikės, tačiau jiems yra rekomenduojama testuotis kartu su kitais sąlytį turėjusiais asmenimis.
Skiepytiems mokiniams izoliacijos taisyklės išlieka tos pačios. Pasiskiepijusiems vaikams po turėto didelės rizikos sąlyčio rekomenduojama testuotis su kitais vaikais.
Psichologinių krizių įveikimo komandos paslaugos

Nuo 2021 m. spalio mėn. visoje Lietuvoje teikiamos nemokamos Mobiliųjų psichologinių krizių įveikimo komandų paslaugos.
Esant poreikiui, mobilioji specialistų komanda sutartu laiku gali atvykti ir teikti pagalba vietoje, kai nelaimingas atsitikimas ar kitas krizinis atvejis nutinka organizacijoje ar įmonėje, pvz.: staigi organizacijos nario mirtis ar savižudybė; grasinimai ar smurtas iš klientų ar kitų asmenų; nelaimingas atsitikimas (gaisras, sprogimas, pastato griūtis ir pan.).
Krizių įveikimo komandos konsultacijos gali padėti efektyviau suvaldyti krizę bei išvengti neigiamų pasekmių, jeigu neišspręsta krizė užsitęstų.
Skaitykite daugiau>>>

Dėl mobilios krizių komandos paslaugų kreiptis:

trumpuoju numeriu 1815;

el. p.mobilikomanda@krisesiveikimas.lt ;

specialistų konsultacijos tel. 8 616 22252
(kasdien 9.00- 17.00)
Informaciniai susitikimai nuotoliniu būdu
2021 m. lapkričio 17 d. 15.30–17.00 val.
Inovatyvios naujienos ir hibridiniai sprendimai, UAB „Officeday“
Susitikimo metu UAB „Officeday“ pristatys ir pademonstruos vaizdo ir garso įrankius „Newline“, „Altay“ edukacinę sistemą, „Tapirx“ klasių ir salių rezervacijos sistemą.

2021 m. lapkričio 24 d. 15.30–17.00 val.
Fast ForWord, Mokymosi ypatumų centras „Labirintas“, MB
„Fast ForWord“ – tai kompiuteriniai pratimai, sukurti JAV įmonės „Scientific Learning“.

INFORMACIJA IR REGISTRACIJA>>>>
Brandos egzaminai ir PUPP bus geriau pritaikyti specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams
Brandos egzaminų ir Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimų (PUPP) užduotys, laikymo sąlygos ir vertinimo nuostatos bus labiau pritaikomos specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams.
Tai numatyta Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos parengtame Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo, lietuvių kalbos ir literatūros įskaitos, brandos egzaminų užduoties formos, vykdymo ir vertinimo instrukcijų pritaikymo mokiniams, buvusiems mokiniams ir eksternams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių, tvarkos apraše.
Užduotys bus pritaikomos ne tik mokiniams, turintiems regos sutrikimų, kaip buvo iki šiol, bet ir mokiniams, turintiems klausos, autizmo spektro, taip pat bendrųjų mokymosi sutrikimų. Skaitykite daugiau>>>>
Mokymai „Medijos ir nacionalinis saugumas: iššūkiai ir galimybės“
Spalis – Europos kibernetinio saugumo mėnuo. Palaikydami šią iniciatyvą mokymuose didelį dėmesį skirsime kibernetiniam saugumui.
Mokymai organizuojami įgyvendinant Europos infrastruktūros tinklų priemonės ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos lėšomis finansuojamo telekomunikacijų sektoriaus Saugesnio interneto projektą „Saugesnis internetas: draugiskasinternetas.lt IV“.

Mokymai vyks nuotoliniu būdu vaizdo transliacijoms skirtoje platformoje nuo 13 iki 17.15 val. Visa mokymų trukmė – 18 akad. val., iš jų 7 akad. val. skirtos savarankiškam darbui.

Numatomos mokymų datos:

spalio 13–14 d. REGISTRACIJA>>>>
spalio 20–21 d. REGISTRACIJA>>>>
lapkričio 3–4 d. REGISTRACIJA>>>>
lapkričio 10–11 d. REGISTRACIJA>>>>

Konkreti mokymų programa ir prisijungimo nuoroda bus išsiųsta el. paštu užsiregistravusiems į mokymus dalyviams likus dienai iki renginio pradžios.

Papildoma informacija:
Giedrė Čiapienė,
Tel. 8 658 18 319 El. p. Giedre.Ciapiene@nsa.smm.lt