Renginių grafikas
logo renginiu planas
Pagalba
Skambinkite
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
In English
logo anglu veliava
eValdžios vartai
Nuotoliniai mokymai „Mokinių skaitymo kompetencijų ugdymo metodika“
Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Nacionalinė švietimo agentūra kviečia pradinio ugdymo ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytojus į nuotolinius mokymus „Mokinių skaitymo kompetencijų ugdymo metodika“, kurie vyks 2020 m. spalio 30 d.

Maloniai kviečiame dalyvauti ir iš anksto registruotis Nacionalinės švietimo agentūros informacinėje sistemoje „Ugdymo sodas“ iki spalio 29 d. 12.00 val.:

Registracija lietuvių kalbos mokytojams ČIA
Registracija pradinių klasių mokytojams ČIA
Finansinio raštingumo mokymai
Nemokami finansinio raštingumo mokymai mokytojams, valstybės tarnautojams, pagalbos mokiniui specialistams, bendruomenių nariams.

Antrasis šio modulio nuotolinis Zoom susitikimas vyks
lapkričio 16 d. 15.00 val.

Nuotolinio seminaro temos:
1. Papildomas pensijų kaupimas, anuitetai. (Daiva Gerulytė)
2. Kaip pilnavertiškai naudotis asmenine „Sodros“ paskyra, svetainė https://www.sodra.lt/ , jos struktūra, Atvira Sodra, kita naudinga informacija (Indrė Bubliauskaitė).

Registracija https://forms.gle/GAkkgBEW9bnbNSJC6
Nuotolinė konferencija „LINK balanso: virtualus ir gyvas mokymasis“

2020 m. spalio 28 d. nuo 10 val.
Lietuvos laisvosios rinkos institutas organizuoja konferenciją „LINK“, kurioje kviečia kalbėti apie švietimo ateitį, ieškoti balanso tarp virtualaus ir gyvo mokymosi, jungčių tarp mokyklos ir pasaulio. Konferencijos metu bus keliami šie klausimai – ko kompiuteris išmokyti negali? Kaip atskleisti pilietiškumo galią? Kaip internetines patyčias keisti produktyvia pamoka?

Informacija, programa ir registracija ČIA

Psichologai teiks daugiau konsultacijų
Dėl Covid-19 pandemijos sukeltų emocinių, psichologinių sunkumų, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, įgyvendindama Ilgalaikių neigiamų Covid-19 pandemijos pasekmių visuomenės psichikos sveikatai mažinimo veiksmų planą, skyrė papildomų lėšų švietimo įstaigų psichologams.
Konfidencialūs pokalbiai su psichologu gali padėti nesaugumo jausmą, atskirtį ar nerimą patiriantiems mokiniams sušvelninti galimus Covid-19 pandemijos padarinius psichologinei gerovei.

Išsami informacija dėl konsultacijų teikiama telefonu: 838551785 el. paštu:pedag.centras@zarasai.lt
Zarasų TAU – kviečia!
Mieli TAU klausytojai,
laikydamiesi visų numatytų saugos priemonių (turėkite kaukę dengiančią burną ir nosį, dezinfekcinis skystis bus vietoje) renkamės
spalio 1 d. (ketvirtadienį) 12 val. Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje (arba šalia tarnybos, skvere).


Visi dalyviai bus registruojami, laikomasi atstumų ir kitų saugos reikalavimų.
Pirmajame susitikime aptarsime tolesnes mokymosi sąlygas, mokymosi planus, edukacinių išvykų galimybes ir kitus aktualius klausimus.

Zarasų Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai su meile ir dėkingumu taria AČIŪ visiems palaikantiems ir padedantiems vykdyti universiteto veiklas. Veiklų partnerius, savivaldos ir bendruomenės atstovus besidominčius TAU veikla norinčius dalyvauti renginyje, prašome apie dalyvavimą informuoti iki spalio 1 d. 9.00 val. tel. 869813009, arba el. paštu nad.matusova@gmail.com Būkime drauge, dalinkimės pažinimo džiaugsmu ir saugokime vieni kitus.

Zarasų TAU direktorė Nadiežda Matušova
Inovacijos apie skaitmeninius mokymo įrankius ir priemones
2020 m. rugsėjo mėnesį nuotoliniu būdu bus pristatomos įvairios inovacijos apie skaitmeninius mokymo įrankius ir priemones, mokymo metodikas, skirtas ir specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems vaikams ugdyti, ir skaitmenines mokymo aplinkas.

Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis ČIA
Dalyviams, užpildžiusiems registracijos anketą, prisijungimo adresas bus atsiųstas el. paštu, likus 1 dienai iki renginio pradžios.

Rugsėjo mėnesio susitikimų nuotoliniu būdu grafikas:

2020 m. rugsėjo 29 d. 15.30–17.00 val.
Priemonės STEM ugdymui. Platforma eLKlasė, UAB ,,Mokslo technologijos“
Susitikimo metu UAB ,,Mokslo technologijos“ atstovai pristatys priemones Cornelsen, Vernier gamtamoksliniam (STEM) ugdymui ir platformą eLKlasė. Sužinosite, kad Cornelsen – tai gamtos mokslų rinkiniai, skirti praktiniams užsiėmimams, tinkami kelioms darbo grupėms.

Su Mokslo ir žinių diena!