Renginių grafikas
logo renginiu planas
Pagalba
Skambinkite
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
Akreditacija
In English
logo anglu veliava
eValdžios vartai
„Pasimatuok socialinio darbuotojo profesiją“
Artėjant Lietuvos socialinių darbuotojų dienai, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kartu su Lietuvos socialinių darbuotojų asociacija, šalies gimnazijų vyresnių klasių moksleivius kviečia prisijungti prie socialinės inciatyvos – rugsėjo 23 d. (penktadienį) 13 val. dalyvauti visuotinėje pamokoje „Pasimatuok socialinio darbuotojo profesiją“. Pamoką galima bus stebėti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Facebook paskyroje ir YouTube kanale:
Nuotolinės pamokos transliacija:
YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=_0r8Z5myLzM
Facebook: https://fb.me/e/1O982pS2P
Vyksta neuroedukaciniai užsiėmimai suaugusiems
Reikšmingiausios žmogaus mintys ir išgyvenimai, būdami pasąmoningos kilmės, gali būti greičiau išreikšti vaizdiniais nei kalba. Spalva, linija, simboliais ir vaizdiniais, skirtingomis dailės formomis bei priemonėmis įkūnijame savo jausmus, nuotaikas, visa, ką sunku įvardinti žodžiais. Tiesą apie save žmogus atranda pats, nes neuroedukacija – tai pažinimo ir bendravimo procesas erdvėje, tai dalyvių sukurti vaizdiniai ir pranešimai jiems. Užsiėmimai vyksta Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje, Savanorių g. 1, Zarasai, trečiadieniais, nuo 17:00 val. Norintys gali registruotis tel 8 626 69396.
Informacija ir nuotrauka Ritos Dūdėnės
Atnaujinto ugdymo turinio diegimo aktualijos
Zarasų rajono priešmokyklinio ugdymo mokytojos į naujus mokslo metus įžengė ne tik lydimos gausaus priešmokyklinukų būrio, bet ir su startuojančia atnaujinto turinio priešmokyklinio ugdymo programa.
Visos rajono mokyklų priešmokyklinio ugdymo grupės aprūpintos metodinės medžiagos komplektais, deleguoti atstovai dalyvavo mokymuose, dalinosi patirtimi, bet... Nežinomųjų ne tiek ir mažai.
Tad nieko nelaukdamos, rugsėjo 2 dieną, jau rinkomės į metodinio būrelio susirinkimą. Kaip sakoma, kelios galvos geriau nei viena. Kartu diskutuojant, gilinantis į programą, rekomendacijas, „Patirčių erdvių“ knygas, buvo sutarta dėl vieningo priešmokyklinio ugdymo grupių ugdymo proceso planavimo, pažangos ir pasiekimų vertinimo.
Kviečiame

Ukrainiečiai vaikai mokėsi lietuvių kalbos
Zarasų švietimo pagalbos tarnyba, atsiliepdama į Zarasų rajono savivaldybės siūlymą sudaryti sąlygas nuo karo pabėgusių ukrainiečių vaikams vasaros metu tobulinti lietuvių kalbos įgūdžius, organizavo ir vykdė edukacinę programą „Lietuvių kalba – moktis smagu“.
Programa buvo parengta taip, kad vaikams būtų ne tik naudinga, bet įdomu ir smagu mokytis, su daugybe praktinių ir kūrybinių užduočių. Juk vasara – atostogų metas!
Svarbiausias programos tikslas – tobulinti komunikacinius mokinių poreikius, kad jie per trumpą mokymosi laiką spėtų įgyti adaptacijai Lietuvoje reikalingiausių kalbos žinių.
20 renginių apie Bendrųjų programų įgyvendinimo rekomendacijas
Nacionalinė švietimo agentūra organizuoja renginių ciklą, skirtą aptarti atnaujintų Bendrųjų programų įgyvendinimo rekomendacijų panaudojimo galimybes 2022–2023 m. m. Iš viso suplanuota 20 renginių pagal mokomuosius dalykus. Renginių ciklas skirtas dalykų mokytojams, ugdymo proceso organizavimu besidomintiems pedagogams ir ugdymo institucijų vadovams.
Renginių metu bus pristatomos konkretaus mokomojo dalyko ugdymo turinio kaitos aktualijos, įgyvendinimo galimybės, dalijamasi sėkmingos praktikos geraisiais pavyzdžiais, aptariami brandos egzaminų rezultatai. Bendrųjų programų atnaujintojai, įgyvendinimo rekomendacijų rengėjai ir dalyko turinio atnaujinimo koordinatoriai atsakys į renginių dalyvių klausimus.
RENGINIŲ CIKLO TVARKARAŠTIS>>>>
Bendrųjų programų projektai paskelbti Teisės aktų informacinėje sistemoje (TAIS)

Nacionalinės švietimo agentūros (NŠA) parengti visų 48 atnaujinamų Bendrųjų programų projektai paskelbti Teisės aktų informacinėje sistemoje (TAIS).
Su Teisės aktų informacinėje sistemoje paskelbtais Bendrųjų programų projektais galima susipažinti
ČIA>>>>
Į Teisės aktų informacinę sistemą įkelti ir viešoms konsultacijoms pateikti priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo bendrųjų programų projektai, programų įvadas bei kompetencijų, kuriomis grįstas atnaujinimas, raidos aprašas.
Iki liepos 22 dienos dar galima teikti pastebėjimus bei pasiūlymus.