Renginių grafikas
logo renginiu planas
Pagalba
Skambinkite
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
In English
logo anglu veliava
eValdžios vartai
Psichologinių krizių įveikimo komandos paslaugos

Nuo 2021 m. spalio mėn. visoje Lietuvoje teikiamos nemokamos Mobiliųjų psichologinių krizių įveikimo komandų paslaugos.
Esant poreikiui, mobilioji specialistų komanda sutartu laiku gali atvykti ir teikti pagalba vietoje, kai nelaimingas atsitikimas ar kitas krizinis atvejis nutinka organizacijoje ar įmonėje, pvz.: staigi organizacijos nario mirtis ar savižudybė; grasinimai ar smurtas iš klientų ar kitų asmenų; nelaimingas atsitikimas (gaisras, sprogimas, pastato griūtis ir pan.).
Krizių įveikimo komandos konsultacijos gali padėti efektyviau suvaldyti krizę bei išvengti neigiamų pasekmių, jeigu neišspręsta krizė užsitęstų.
Skaitykite daugiau>>>

Dėl mobilios krizių komandos paslaugų kreiptis:

trumpuoju numeriu 1815;

el. p.mobilikomanda@krisesiveikimas.lt ;

specialistų konsultacijos tel. 8 616 22252
(kasdien 9.00- 17.00)
Informaciniai susitikimai nuotoliniu būdu
2021 m. lapkričio 17 d. 15.30–17.00 val.
Inovatyvios naujienos ir hibridiniai sprendimai, UAB „Officeday“
Susitikimo metu UAB „Officeday“ pristatys ir pademonstruos vaizdo ir garso įrankius „Newline“, „Altay“ edukacinę sistemą, „Tapirx“ klasių ir salių rezervacijos sistemą.

2021 m. lapkričio 24 d. 15.30–17.00 val.
Fast ForWord, Mokymosi ypatumų centras „Labirintas“, MB
„Fast ForWord“ – tai kompiuteriniai pratimai, sukurti JAV įmonės „Scientific Learning“.

INFORMACIJA IR REGISTRACIJA>>>>
Brandos egzaminai ir PUPP bus geriau pritaikyti specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams
Brandos egzaminų ir Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimų (PUPP) užduotys, laikymo sąlygos ir vertinimo nuostatos bus labiau pritaikomos specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams.
Tai numatyta Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos parengtame Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo, lietuvių kalbos ir literatūros įskaitos, brandos egzaminų užduoties formos, vykdymo ir vertinimo instrukcijų pritaikymo mokiniams, buvusiems mokiniams ir eksternams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių, tvarkos apraše.
Užduotys bus pritaikomos ne tik mokiniams, turintiems regos sutrikimų, kaip buvo iki šiol, bet ir mokiniams, turintiems klausos, autizmo spektro, taip pat bendrųjų mokymosi sutrikimų. Skaitykite daugiau>>>>
Mokymai „Medijos ir nacionalinis saugumas: iššūkiai ir galimybės“
Spalis – Europos kibernetinio saugumo mėnuo. Palaikydami šią iniciatyvą mokymuose didelį dėmesį skirsime kibernetiniam saugumui.
Mokymai organizuojami įgyvendinant Europos infrastruktūros tinklų priemonės ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos lėšomis finansuojamo telekomunikacijų sektoriaus Saugesnio interneto projektą „Saugesnis internetas: draugiskasinternetas.lt IV“.

Mokymai vyks nuotoliniu būdu vaizdo transliacijoms skirtoje platformoje nuo 13 iki 17.15 val. Visa mokymų trukmė – 18 akad. val., iš jų 7 akad. val. skirtos savarankiškam darbui.

Numatomos mokymų datos:

spalio 13–14 d. REGISTRACIJA>>>>
spalio 20–21 d. REGISTRACIJA>>>>
lapkričio 3–4 d. REGISTRACIJA>>>>
lapkričio 10–11 d. REGISTRACIJA>>>>

Konkreti mokymų programa ir prisijungimo nuoroda bus išsiųsta el. paštu užsiregistravusiems į mokymus dalyviams likus dienai iki renginio pradžios.

Papildoma informacija:
Giedrė Čiapienė,
Tel. 8 658 18 319 El. p. Giedre.Ciapiene@nsa.smm.lt
Spalis – Europos kibernetinio saugumo mėnuo
Dvi spalio mėnesio savaites mokinius, mokytojus ir visus norinčius kviečiame dalyvauti Europos kibernetinio saugumo proga organizuojamose kibernetinio saugumo viktorinose, kurias pristato šių metų akcijos partnerė – ESET antivirusinė apsauga.

Viktorinų svetainė:
Internetinės Kahoot viktorinos pasiekiamos svetainėje su.eset.lt.

Viktorinų datos ir temos:

Pirmoji viktorina
„Sukčiavimas internete“ vyks spalio 11-15 d.

Antroji viktorina
„Saugūs slaptažodžiai“ vyks spalio 25-29 d.

Išsami informacija puslapyje https://www.draugiskasinternetas.lt/

Paroda „Spalvos... Metų laikai“
Mokytojo laikas yra truputį kitoks. Ir metai prasideda rudenį. O valanda trunka 45 minutes. Vaikai visada sulaiko žvilgsnį. Amžius čia neturi reikšmės.
Artėjant Mokytojo dienai, kviečiame į zarasiškės, mokytojos Danguolės Onos Žilėnienės tapybos darbų virtualią parodą. https://www.facebook.com/www.sczarasai.lt
Danguolė Ona Žilėnienė, gimė 1934 m. kovo 11 d. Prienų rajone. Baigė Vilniaus pedagoginį institutą, įgijo geografijos mokytojos specialybę. Ji dirbo, pradinių klasių ir geografijos mokytoja įvairiose mokyklose, Zarasų švietimo skyriuje – metodininke.
Piešimas – kaip atsipalaidavimo priemonė, praskaidrinanti nuotaiką, turiningai užpildanti laiką. Danguolė yra ir nuostabių, spalvingų peizažų tapytoja. Šia veikla susidomėjo radusi savo velionio vyro dažų, kuris taip pat tapė. Pradžioje tapė aliejiniais dažais ant drobės, pastaruoju metu akvarelė tapo pagrindine kūrybos priemone.
Trumpėja izoliacijos trukmė, specialus izoliacijos algoritmas – ugdymo įstaigoms
Sveikatos apsaugos ministerija rekomenduoja esant kontaktui ugdymo įstaigoje, sprendžiant dėl izoliacijos, vadovautis atskirais algoritmais, leidžiančiais lanksčiau vertinti susidariusią situaciją, maksimaliai išlaikant tiek ugdymo tęstinumą, tiek švietimo procese dalyvaujančių asmenų saugumą.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos INFORMACIJA>>>>

Sveikatos apsaugos ministerijos INFORMACIJA>>>>

Naująją tvarką reglamentuojantis TEISĖS AKTAS>>>>

Aktuali informacija apie švietimo įstaigų darbą pandemijos sąlygomis skelbiama svetainėje mokyklabecovid.lt