Renginių grafikas
logo renginiu planas
UTA
ugdymo turinio atnaujinimas
TŪM
Tūkstantmečio mokyklų programa
ĮTRAUKUSIS
Itraukusis ugdymas
PROFESINIS ORIENTAVIMAS
profesinis
Pagalba
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
Akreditacija
In English
logo anglu veliava
eValdžios vartai
UKRAINIEČIAMS
Ilgalaikiai planai nelyginėms klasėms
Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) kviečia naudotis parengtais ilgalaikių ugdymo planų pavyzdžiais.
Šiuo metu yra paskelbta 277 planų pavyzdžiai klasėms ir 45 koncentrams skirtingiems mokomiesiems dalykams. Visų klasių, kuriose 2023-2024 m.m. pradedamos diegti atnaujintos bendrosios programos, ilgalaikiai planai jau paskelbti.

Planus rasite Švietimo portale prie atitinkamų bendrųjų programų
Dalyko bendroji programa > Ištekliai > Planai, kita >

Ilgalaikiuose planuose pateikiamas valandų paskirstymas mokymo(si) turinio temoms ir, priklausomai nuo dalyko, kita naudinga informacija.
Džiaugiamės mokinių olimpiadų ir konkursų laimėtojais bei jų mokytojais
Kasmet, baigiantis mokslo metams, baigiasi ir intensyvus mokinių mokomųjų dalykų olimpiadų ir konkursų sezonas prasidėjęs dar gruodį. Gausus būrys dalyvių rodo, kad turime kuo džiaugtis ir didžiuotis. Šaunu, kad yra talentingų ir sumanių mokinių, kurie savo laiką skiria mokymuisi, patiria iššūkių ir išbando jėgas šalies mastu.
2022-2023 mokslo metais Zarasų švietimo pagalbos tarnyba organizavo ir vykdė 17 respublikinių olimpiadų rajoninių etapų, 4 respublikinių konkursų rajoninius etapus, 6 rajonines olimpiadas ir tarptautinį matematikos konkursą „Kengūra“. Rajoniniuose olimpiadų ir konkursų etapuose dalyvavo 407 mokiniai, iš jų 174 laimėjo prizines vietas. Net 26 mokiniai atstovavo rajonui olimpiadų ir konkursų šalies etapuose, iš kurių 6 laimėjo prizines vietas šalies, zoniniuose ir regioniniuose etapuose.
Tikslinės konsultacijos pradinių klasių mokytojams
Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) tęsia tikslines konsultacijas mokytojams dėl atnaujintų bendrųjų programų diegimo mokyklose. Lietuvių kalbai skirtose konsultacijose bus pristatytas atnaujintas lietuvių kalbos ugdymo turinys pradiniame ugdyme, mokytojai aptars veiklos planavimo ir organizavimo aspektus ugdant kompetencijas, gilinsis į mokinių pasiekimų vertinimo ir įsivertinimo bei individualios pažangos stebėsenos temas.
Konsultacijos vyks nuotoliniu būdu. Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta į konsultacijas užsiregistravusiems dalyviams.
2023 m. birželio mėn. konsultacijos pradinių klasių mokytojams (lietuvių kalba) registracija ir grafikas >>>>
(būtina išankstinė registracija, vietų skaičius ribotas).
Tikslinės konsultacijos matematikos ir pradinių klasių mokytojams
Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) tęsia tikslines konsultacijas mokytojams dėl atnaujintų bendrųjų programų diegimo mokyklose.
Matematikos dalykui skirtose konsultacijose mokytojai susipažins su pokyčiais atnaujintoje pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo matematikos programoje bei atnaujintų programų įgyvendinimo rekomendacijomis, aptars pamokos organizavimo būdus, gilinsis į efektyvius mokymo metodus.
2023 m. birželio mėn. konsultacijų matematikos ir pradinių klasių mokytojams (matematika) registracija ir grafikas >>>>
(būtina išankstinė registracija, vietų skaičius ribotas).
Lietuvių kalbos ir literatūros pirmojo tarpinio patikrinimo užduočių pavyzdžiai
Nacionalinė švietimo agentūra skelbia lietuvių kalbos ir literatūros pirmojo tarpinio patikrinimo užduočių pavyzdžius.
Bendrojo ir išplėstinio kurso lietuvių kalbos ir literatūros užduočių pavyzdžiai viešai prieinami informacinėje testavimo sistemoje BETA (https://beta.etestavimas.lt/) bei NŠA interneto svetainėje (https://www.nsa.smm.lt/egzaminai-ir-pasiekimu-patikrinimai/2024-2025-m-pasiekimu-patikrinimai/).
Lietuvių kalbos ir literatūros pirmojo tarpinio patikrinimo, skirto kalbiniams gebėjimams įvertinti, užduočių pavyzdžiai buvo išbandyti dvidešimtyje mokyklų. Kartu buvo vykdomas šių užduočių vertinimo kriterijų ir vykdymo procedūrų išbandymas.
Atmintinė, kaip pasiruošti atnaujinto ugdymo turinio diegimui

Padėdama pasiruošti atnaujintų bendrųjų programų diegimui, Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) pristato atmintinę apie siūlomas pasiruošimo priemones ir pateikia aktualius patarimus.
Atmintinėje galima rasti svarbiausią informaciją apie programas ir kompetencijų ugdymą, nukreipiama, kur rasti diegimo rekomendacijas bei kitą įvairią metodinę medžiagą. Taip pat dalijamasi planavimo patarimais ir kitu naudingu turiniu.

Atmintinę rasite ČIA>>>>
Kviečiame dalyvauti!