Renginių grafikas
logo renginiu planas
Pagalba
Skambinkite
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
Akreditacija
In English
logo anglu veliava
eValdžios vartai
Laidų ciklas „Kas? Kaip? Kodėl? Apie valstybingumo šventes vaikams“
Kodėl Liepos 6 dieną keliame trispalves? Kuo skiriasi Vasario 16-oji nuo Kovo 11-osios? Ką reiškia sąvoka – atkūrimo diena? Kur joja Vytis? Kodėl Lietuvos vėliavos spalvos yra geltona, žalia, raudona? Kas yra signatarai? Kur Mindaugo karūna?
Į šiuos bei kitus įvairius klausimus atsakymus kviečiame sužinoti Valstybės pažinimo centro bei Creative Dock parengtame laidų cikle „Kas? Kaip? Kodėl? Apie valstybingumo šventes vaikams!“.
ŽIŪRĖTI>>>>
Skaitmeninių įtraukiojo ugdymo priemonių rinkinys „EduSensus“
„EduSensus“ – tai specialiųjų poreikių ir įtraukiajam ugdymui skirtų skaitmeninių mokymo priemonių, įrankių bei išteklių rinkinys. Šiuo praktiniu įrankiu gali naudotis mokytojai bei tėvai, dirbantys su vaikais, turinčiais įvairių raidos sutrikimų bei negalių.
Šios mokymo priemonės sėkmingai pritaikomos 2,5 – 14 metų vaikų ugdymui. Tokius sunkumus patiria daugiau nei 50 tūkst. šalies mokinių. Šiuo metu yra jau sukurtos skaitmeninės mokymo priemonės: „Logoritmika“, „Logožaidimai“, „Žodžių žaidimai“, „Pažiūrėk ir pasakyk“ ir „Kalbantys paveikslėliai“.
Kviečiame jomis naudotis.>>>>>
Priešmokyklinio ugdymo pokyčiai
Raminta Rupšienė – priešmokyklinio ugdymo bendrosios programos (BP) atnaujintoja – pasakoja:
Kaip keisis priešmokyklinio ugdymo vertinimas? Kodėl buvo reikalingi šie pokyčiai? Ką tėvai turėtų žinoti apie vaikų pasiekimus? Kaip tėvus įtraukti į vaiko ugdymo(si) stebėjimo procesą? Ar ne per anksti atsiranda pasiekimų lygių požymiai ir vaikų pasiekimų vertinimas?
INTERVIU>>>>
APRAŠAS>>>>
Edukacinė švietimiečių išvyka į Druskininkus
Gegužės 12-13 dienomis Zarasų rajono švietimo įstaigų vadovai ir pavaduotojai, Švietimo ir kultūros skyriaus bei Zarasų švietimo pagalbos tarnybos atstovai dalyvavo edukacinėje išvykoje „Geroji patirtis - švietimo sistemos pokyčių įgyvendinime“.
Jau tampa gražia tradicija pasimokyti iš kolegų patirties kitose Lietuvos švietimo įstaigose. Šįkart vykome pasisemti patirties iš Druskininkų savivaldybės švietimiečių. Druskininkų švietimo centre mūsų laukė Druskininkų savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja, mokyklų direktoriai, centro darbuotojai.
Meninio skaitymo konkursas „Žodi, suskambėk“
Pavasariui žaliuojant, gegužės 11 dieną, į Zarasų švietimo pagalbos tarnybą susirinko būrys smalsių ir kūrybiškų žiedų – Zarasų rajono pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso „Žodi, suskambėk“ dalyvių ir jų mokytojų.
Atvyko skaitovai iš Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos, Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos, Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos, Salako pagrindinio ugdymo skyriaus.
Kad būtų smagiau ir jaukiau, tiesiai iš viešosios bibliotekos pas vaikus atstriksėjo Zuikis Nulėpausis, ir ne tuščiomis, o su knygomis ir dovanėlėmis.
Edukacinio technologijų centro atidarymas
Gegužės 4 d. 11 val.
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Nacionaline švietimo agentūra (NŠA) kviečia stebėti  Edukacinio technologijų centro atidarymą NŠA socialinio tinklo „YouTube“  paskyroje.

„Skaitmeninės švietimo transformacijos („EdTech“)“ projektas yra vienas iš Vyriausybės prioritetinių švietimo darbų, skirtas skaitmeninei plėtrai visose švietimo pakopose. Jo tikslas – skatinti švietimo inovacijų, grįstų skaitmeninėmis technologijomis, diegimą švietimo sektoriuje, sudarant sąlygas inovacijų kūrimui ir bandymui ugdymo įstaigose.
Džiugios naujienos iš „Sidabro vainikėlio“ konkurso
Nuo kovo 18 d. Utenos kraštotyros muziejuje vyko Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis IX“ Rytų Aukštaitijos regiono paroda. Joje dalyvavo Anykščių, Ignalinos, Molėtų, Rokiškio, Švenčionių, Utenos, Zarasų ir Visagino savivaldybės. Darbus pristatė net 36 jaunieji tautodailininkai. Balandžio 7 d. vyko šios parodos uždarymas ir nugalėtojų paskelbimas. Džiugu pranešti, kad Zarasų rajono atstovė, Zarasų kultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro ansamblio „Čiūta“ dalyvė Gilmė Dainytė, padedama mamos, ansamblio vadovės Dianos Skvarčinskaitės, tapo II vietos nugalėtoja. Sveikiname mokinę ir mokytoją!