Renginių grafikas
logo renginiu planas
Pagalba
Skambinkite
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
Akreditacija
In English
logo anglu veliava
eValdžios vartai
Susitikimas su atvykusiais ukrainiečiais
Kovo 23-ąją Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje vyko pirmasis susitikimas su Zarasų rajone mieste įsikūrusiais ukrainiečiais ir jų šeimomis. Susitikimą organizavo Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Sigita Keršienė. Jo tikslas – susitikti su Zarasų rajone apsistojusiais ukrainiečiais, kurių šeimose yra mokyklinio amžiaus vaikų, sužinoti mokinių skaičių ir paskirstyti juos į rajono mokyklas. Susitikime dalyvavo daugiau nei 30 žmonių, atvykusių iš įvairių Ukrainos miestų.
Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Sigita Keršienė šiltais žodžiais kreipėsi į susirinkusius, pristatė rajono mokyklas bei jų direktorius.
Su atvykusiais ukrainiečiais bendravo Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gediminas Gaidamavičius, atsakė į jų klausimus.
Zarasų švietimo pagalbos tarnybos direktorė Gintarė Laurikėnienė pakvietė suaugusius registruotis ir dalyvauti lietuvių kalbos mokymuose, kuriuos Tarnyboje ves savanorės mokytojos.
Aktuali informacija mokytojams dėl karo situacijos Ukrainoje
Atsižvelgiant į šiandienos aktualijas Ukrainoje, pateikiama informacija apie išteklius, kuriais mokytojai gali pasinaudoti organizuodami ugdymo procesą iš Ukrainos atvykstantiems mokiniams ar aptardami situaciją su klase, rengdami veiklas nacionalinio saugumo tema.
Vaizdo pamokos>>>>
Leidiniai ir vadovėliai>>>>
Metodinės rekomendacijos>>>>
Naudingos nuorodos>>>>
Šaltiniai ukrainiečių ir lietuvių kalba atnaujinami ir papildomi.
INFORMACIJA ZARASŲ SAVIVALDYBĖJE
8:00-16:00 val. +370 64508223
Rekomendacijų priešmokyklinio ugdymo pedagogams „Patirčių erdvės“ rinkinys
„PATIRČIŲ ERDVĖS“ RINKINYS IR JO PRIEDAI >>>>
Rekomendacijų rinkinys „Patirčių erdvės“ yra praktiniai patarimai priešmokyklinio ugdymo pedagogams, kaip grupėje ar kitose erdvėse organizuoti įdomias, prasmingas, tikslingas, šiuolaikiškas ir į 5–6 m. vaikų iniciatyvas orientuotas veiklas, kurios padėtų vaikams augti ir bręsti kaip asmenybėms, išsiugdyti kompetencijas, numatytas priešmokyklinio ugdymo programoje ir šitaip pasirengti mokytis mokykloje. Rekomendacijose daugiau dėmesio skiriama vaikų informatinio mąstymo, inžinerinio, gamtamokslinio, matematinio (STEAM) ugdymo pradmenims. Visa medžiaga yra viešinama Švietimo portalo metodinės medžiagos SAUGYKLOJE >>>> kurioje mokytojai gali rasti ir daugiau naudingos medžiagos organizuojant ugdymo procesą.
Kviečiame dalyvauti
Kviečiame į mokymus „Savęs pažinimas. Neuroedukaciniai metodai“
2022 m. kovo 15 d. 17 val.
Informacija 8 385 51785 pedag.centras@zarasai.lt
REGISTRACIJA ČIA>>>>

„Laikmečių atradimai“
Pirmąją pavasario dieną, kovo 1 d. Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje vyko Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajoninis etapas.
Olimpiados tikslas: plėtoti mokinių kultūrą bei saviraišką, rasti itin gabius mokinius ir juos ugdyti.
Džiaugiamės, kad šiemet olimpiadoje dalyvavo net vienuolika kūrybingų mokinių iš Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos, Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos, Zarasų meno mokyklos.
Šių metų olimpiados tema – „Laikmečių atradimai“. Tai erdvė mokinių kūrybai, praeities ir dabarties sąsajų meninei išraiškai.
Mes galime padėti

Pozityvios tėvystės mokymai
Mokymų pradžia 2022-03-09 nuo 16 val.

Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje, Savanorių g. 1

Mokymai skirti tėvams, auginantiems vaikus nuo 3 iki 12 metų
Programą sudaro 10 kassavaitinių užsiėmimų. Vieno susitikimo trukmė 2 val.

Mokymai nemokami.

REGISTRACIJA https://forms.gle/xVWJQf4xMXKDsEp49>

arba Tel. 8 385 51785, pedag.centras@zarasai.lt

Pozityvios tėvystės mokymai – tai užsiėmimai šeimoms, siekiant išugdyti geriausias tėvų ir vaikų savybes bei padėti jiems atskleisti savo gebėjimus ir galimybes. Pozityvios tėvystės įgūdžių užsiėmimų metu tėvai mokomi tinkamai atliepti vaiko poreikius – jie supažindinami su vaiko amžiaus tarpsnių ypatumais ir jų įtaka vaiko elgesiui, taip pat mokomi veiksmingų bendravimo su vaikais būdų (jausmų supratimas, jų valdymas, aktyvus klausymas, pagyrimai, konfliktų sprendimai), lavinami tėvų pozityvios disciplinos taikymo įgūdžiai (taisyklės, ribų nustatymas, draudimai). Užsiėmimų metu vyksta diskusijos, dirbama porose ir mažose grupelėse, rodomi ir aptariami video siužetai, aptariamos probleminės situacijos, naudojamas „minčių lietaus“ metodas, informacijos įsisavinimui ir žinių įtvirtinimui tėvai atlieka praktines užduotis.