Renginių grafikas
logo renginiu planas
Pagalba
Skambinkite
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
Akreditacija
In English
logo anglu veliava
eValdžios vartai
Respublikinio etapo laimėtoja!
Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso šalies etapo II vietos laimėtoja tapo Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos aštuntokė Neda Novičenko. Sveikiname! Mokinę konkursui ruošė mokytoja Andželika Vitkūnienė. Neda konkurse skaitė Ilonos Ežerinytės tekstą „Tolimiausioji stotis“.
Visi konkurso etapai (rajono, regioninis ir šalies) vyko nuotoliniu būdu. Rajono etapo nugalėtojai nufilmuotus pasirodymus turėjo įkelti į YouTube platformą ir komisijai nusiųsti nuorodą. Džiugu, kad Neda sugebėjo įtaigiai perteikti skaitomą kūrinį ir pasiekti džiuginančių rezultatų.
Vyko rajono mokyklų raštingumo renginiai
Balandžio 7 d. į Zarasų Pauliaus Širvio progimnaziją atvyko būrys 5-7 klasių mokinių iš keturių rajono mokyklų. Čia vyko rajono mokyklų raštingumo konkursas 5-7 klasių mokiniams. Tuo pačiu metu Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje aštuntokai dalyvavo rajono mokyklų 8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje.
Šių renginių tikslas – ugdyti mokinių pagarbą gimtajai kalbai, paskatinti vaikus tobulinti rašybą. Konkursą ir olimpiadą rengia Zarasų švietimo pagalbos tarnyba bendradarbiaudama su rajono lietuvių kalbos mokytojų metodiniu būreliu.
Pražydo „Pavasario spalvos“
Balandžio 5 d. Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje pražydo paroda „Pavasario spalvos“. Nors už lango pustė sniegą, tai nesutrukdė atvykti į renginį svečiams iš Zarasų socialinės globos namų.
Ar gali negalė padėti žmogui?
Ne slėgti, užantspauduoti kitarūšėmis etiketėmis, bet auginti svajonių ir kūrybos sparnus? Pasirodo, gali. Tik svarbu pastebėti žmogaus pastangas, padrąsinti, pasidžiaugti.
Jau kuris laikas mūsų psichologė vis pasakodavo, kad pažįsta labai kūrybingą, darbščią moterį, kuri, nors būdama silpnos sveikatos, kuria nuostabius rankdarbius.
Mokymai

Zarasuose ukrainiečiai mokosi lietuvių kalbos
Kovo 31 dieną, Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje vyko pirmoji lietuvių kalbos pamoka su atvykusiais suaugusiais ukrainiečiais. Susirinko 16 žmonių. Tarnyboje labai laukėme šios dienos. Kiekvienam dalyviui suruošėme po mažą mokymosi dovanėlę ir lietuvišką saldumyną, kad mokslai būtų saldūs. Zarasų švietimo pagalbos direktorė Gintarė Laurikėnienė pasveikino susirinkusius, papasakojo apie Tarnybą, jos vykdomas veiklas, pakvietė kreiptis, kai tik reikės pagalbos. „Mes labai norime jums padėti ir parodyti, kad Zarasų žmonės yra su jumis. Kas kaip gali. Mes jus mokysime lietuvių, o jūs mus – ukrainiečių kalbos“ kalbėjo direktorė.
Technologijų olimpiados rajoninis etapas
Kovo 31 d Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajoninis etapas. Dalyvavo Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos ir Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos kūrybingieji mokiniai. Gaila, kad liga pakoregavo planus ir negalėjo dalyvauti Dusetų Kazimiero Būgos mokiniai, kurie labai ruošėsi.
Šių metų olimpiados tema – „Kūrybos virusas 2022“ .
Jaunieji kūrėjai nudžiugino puikiais technologiniais sprendimais, originaliomis idėjomis, kruopščiai atliktais darbais.
Knygiukai į pagalbą vaikams
Akcija „Knygiukai į pagalbą vaikams“ subūrė virš penkių dešimčių žinomų Lietuvos rašytojų ir iliustruotojų, kurių duetai sukūrė net 37 įspūdingus Knygiukus – unikalias iš vieno A4 formato lapo išlankstomas knygeles!
Kūrėjus vienijantį projektą sumanė vaikų ir jaunimo literatūros pažinimo programa Vaikų žemė, kartu su VšĮ Vaiko psichologijos centru ir tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos IBBY Lietuvos skyriumi.
Vaikų ir paauglių knygų autorė, „Vaikų žemės“ komandos narė ir projekto „Knygiukai į pagalbą vaikams“ sumanytoja Kotryna Zylė viliasi, kad „Knygiukai“ padovanos bent kelias minutes ramybės tiek vaikams, tiek tėvams.
Kviečiame parsisiųsti Knygiukus į savo kompiuterį, pasigaminti ir skaityti kartu su visa šeima!
KNYGIUKAI>>>>