Renginių grafikas
logo renginiu planas
Pagalba
Skambinkite
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
Akreditacija
In English
logo anglu veliava
eValdžios vartai
Lietuvos mokinių muzikos olimpiados rajoninis etapas
„Daina darbą lengvina, širdį atgaivina“ – byloja liaudies išmintis. Todėl, nebodami sunkumų ir slidžių kelių, dalyviai rinkosi į Lietuvos mokinių muzikos olimpiados rajoninį etapą, kuris vyko Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijoje.
Muzikos olimpiados tikslas yra plėtoti vaikų ir jaunimo kultūrą, kūrybiškumą, kelti muzikos dalyko prestižą, aktyvinti muzikos mokytojų darbą, puoselėti pilietiškumą, tautiškumą, lietuvišką kultūrą.
Džiugu, kad šiame etape pasiryžo dalyvauti Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos, Zarasų „Ąžuolo“ ir Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijų mokiniai. Olimpiados dalyviai atliko muzikinių žinių patikrinimo, muzikos rašto skaitymo iš lapo užduotis, dainavo savo nuožiūra pasirinktą dainą ir pristatė savos kūrybos originalias kompozicijas.
Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoninis etapas
Šį kartą meninio skaitymo konkursas vyko kiek kitaip.
Nors ligos pakoregavo veiklas, uždarė klases, bet aktyvūs mokytojai ir mokiniai nenuleido rankų ir suorganizavo nuotolinį meninio skaitymo konkursą.
Kas galėjo, atėjo į mokyklą, kas negalėjo – jungėsi iš namų, bet konkursas įvyko!
Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos; Dusetų Kazimiero Būgos, Antazavės Juozo Gruodžio, Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijų; Zarasų profesinės mokyklos jaunieji skaitovai drąsiai stojo prieš kameras, deklamavo lietuvių ir užsienio autorių grožinius kūrinius. Klausytojams jie perteikė aktualaus, atitinkančio jų patirtį teksto pagrindinę mintį, tinkamai naudojo savo balso diapazoną, taisyklingai kirčiavo žodžius.
Mokymai „Hibridinio ugdymo priemonės „Swivl“ taikymas bendrojo ugdymo švietimo įstaigose“
Lietuvos savivaldybes jau pasiekė 2400 „Swivl“ rinkinių hibridiniam mokymui. Rinkinį sudaro vaizdo ir garso įranga bei priedai, skirti pamokoms nuotoliniu būdu vesti.
Kviečiame visų Lietuvos mokyklų ir savivaldybių atstovus, registruotis į nemokamus, nuotolinius mokymus pasirinkus tinkamą datą ir laiką.
Kadangi prasideda trečiasis mokymų mėnuo, parengta ir teminių mokymų jau pažengusiems mokytojams.
Mokymai vyks per „Microsoft Teams“ platformą.
Susitikimo nuorodą dalyviai gaus likus 1 dienai iki mokymų.

RENGINIŲ TVARKARAŠTIS IR PRISIJUNGIMO NUORODOS>>>>
Renginiai pasiekimų vertinimo pokyčiams aptarti
Sausio mėnesį Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) kartu su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija organizuoja renginių ciklą, kurio tikslas – aptarti, kaip patobulinti vertinimo sistemą bei orientuotis į nuolatinę mokinių pažangą, gyvenimui reikalingų kompetencijų vystymą. Nuotolinių renginių metu bus pristatyti pagrindiniai pasiūlymai, kaip galėtų kisti mokinių pasiekimų vertinimas bei bus kviečiama kartu diskutuoti, kurie sprendimai būtų efektyviausi.
RENGINIŲ TVARKARAŠTIS IR PRISIJUNGIMO NUORODOS>>>>
Priešmokyklinio ugdymo pedagogui
Rekomendacijų rinkinys „Patirčių erdvės“ – tai įdomių, prasmingų, tikslingų, šiuolaikiškų, į 5–6 m. vaikų iniciatyvas orientuotų projektinių veiklų grupėje ir kitose erdvėse pasiūlymai, padėsiantys vaikams augti ir bręsti kaip asmenybėms, išsiugdyti kompetencijas, numatytas priešmokyklinio ugdymo programoje, ir taip pasirengti mokytis mokykloje.
Rinkinį sudaro du leidiniai – vienas, skirtas grupėje (50 projektų), kitas – lauke (50 projektų) atliekamoms priešmokyklinio ugdymo veikloms, ir 3 priedai >>>>
Vakaro jausmų sauja
Gruodžio 9 dienos vakarą gimnazistai, jų tėvai, mokytojai rinkosi į literatūrinę popietę „Vakaro jausmų sauja“. Ji buvo skirta Vytauto Mačernio, jauniausio literatūros klasiko, naujosios lietuvių poezijos pradininko, 100-osioms gimimo metinėms paminėti (be to, Seimas 2021-uosius paskelbė Vytauto Mačernio metais).
Vakarą jautria daina pagal Vytauto Mačernio žodžius pradėjo abiturientės Gilmė Dainytė ir Diana Boriak (merginų mokytojas Gražvydas Gasparavičius). 4a klasės mokinės Rėja Šatrovaitė, Gabija Šedytė ir Ugnė Tokariovaitė supažindino su Vytauto Mačernio gyvenimu, kūryba.
Zarasuose įvyko IV Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados rajoninis etapas
2021-12-10 Zarasuose įvyko IV Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados rajoninis etapas. Olimpiadą organizavo Zarasų švietimo pagalbos tarnyba.
Etninė kultūra – tai mūsų šaknys ir stiprybė. Ji padeda puoselėti mūsų tradicijas, įtraukia mokinius į etnines veiklas, skatina domėtis gimtojo krašto istorija, saugoti gamtą. Mokiniai pamato ir supranta, kad etninė kultūra gyvuoja šiandien, kad ji nėra tik muziejus. Per šia veiklą ugdome pilietiškus, suvokiančius savo etninę tapatybę mokinius.
Džiugu, kad šiemet olimpiadoje galėjome susitikti „gyvai“.