Renginių grafikas
logo renginiu planas
UTA
ugdymo turinio atnaujinimas
TŪM
Tūkstantmečio mokyklų programa
ĮTRAUKUSIS
Itraukusis ugdymas
PROFESINIS ORIENTAVIMAS
profesinis
Pagalba
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
Akreditacija
In English
logo anglu veliava
eValdžios vartai
UKRAINIEČIAMS
Skirtukas lietuviškos pasakos knygai
Šių metų kovo- balandžio mėnesiais Zarasų rajono specialiųjų pedagogų bei logopedų metodinio būrelio ir Zarasų švietimo pagalbos tarnybos specialistų iniciatyva buvo vykdomas projektas „Skirtukas lietuviškos pasakos knygai“, skirtas skatinti vaikus pamilti knygą, skaityti lietuviškas pasakas, lavinti vaizduotę, kūrybinę raišką ir suvokti pagrindines gyvenimo vertybes.
Projekte dalyvavo įvairių gebėjimų Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos, Zarasų rajono Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinės mokyklos bei Zarasų rajono Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos priešmokyklinių grupių vaikai bei I-IV klasių mokiniai su savo mokytojomis.
Konsultacijos matematikos mokytojams

Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) pradeda tikslines konsultacijas lietuvių kalbos ir literatūros bei matematikos mokytojams dėl atnaujintų bendrųjų programų diegimo mokyklose.
Konsultacijos vyks nuotoliniu būdu. Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta į konsultacijas užsiregistravusiems dalyviams.
Nuotolinės konsultacijos vyks balandžio – gruodžio mėnesiais.
2023 m. balandžio mėn. konsultacijų matematikams grafikas >>>>
(būtina išankstinė registracija, vietų skaičius ribotas).
Nunerti pavasarį
Zarasų švietimo pagalbos tarnybos salė vėl pasipuošė pavasario spalvomis. Čia atsidarė darbščiosios Viktorijos Rimkutės rankdarbių paroda „Pavasario spalvos“.
Viktorijos paroda Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje eksponuojama jau ne pirmą kartą. Kruopštūs nėriniai, servetėlės, knygų skirtukai, apykaklės - naujai džiugina lankytojų akis.
Kaip sako pati Viktorija, ji nuolat ieško naujų raštų, bando nunerti vis naujus kūrinius. Ir išties – visi darbeliai žavi kruopštumu, medžiagų ir spalvų įvairove ir yra tikra puošmena.
Vyko rajono mokinių raštingumo konkursas
„Tėvynės meilė atsispindi mūsų darbuose, bet labiausiai – mūsų kalboje“.
Kovo 29 d. vyko rajono mokyklų raštingumo konkursas, kuriame dalyvavo 3-4 ir 5-7 klasių mokiniai bei 8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada. Šiuos renginius rengia Zarasų švietimo pagalbos tarnyba, bendradarbiaudama su rajono lietuvių kalbos mokytojų metodiniu būreliu. Šią gražią tradiciją palaiko Zarasų „Santarvės“ pradinė mokykla priimdama 3-4 klasių mokinius, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijoje vyksta 5-7 klasių raštingumo etapas, o Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje lietuvių kalbos olimpiados užduotis atlieka rajono aštuntokai.
Pozityvios tėvystės mokymai – į pagalbą tėvams
Du mėnesius, kartą į savaitę, Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje rinkosi mamos į pozityvios tėvystės mokymus. Mokymų tikslas – ugdyti tėvystės įgūdžius, mokyti veiksmingesnių būdų bendrauti su vaikais, reaguoti į vaikų poreikius ir sudaryti sąlygas sėkmingai vaiko raidai. Šiuos mokymus vedė Zarasų švietimo pagalbos tarnybos psichologė Genovaitė Vadaišienė. Užsiėmimuose dalyviai gilino žinias ir įgūdžius šiomis temomis: savęs ir vaiko supratimas, įsitikinimų ir jausmų supratimas, savo vaiko ir savęs drąsinimas, klausymasis ir kalbėjimas su vaiku, pagalba vaikui mokantis bendradarbiauti, išmintingas drausminimas, bausmės, paauglystės ypatumai.
„Kūrybos virusas 2023“
Kovo 23 dieną Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajoninis etapas. Šių metų olimpiados tema – „Kūrybos virusas 2023“. Į olimpiadą atvyko 15 mokinių iš Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos ir Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos. Technologijų olimpiados tikslas - skatinti mokinius domėtis technologijomis, ugdyti mokinių kūrybiškumą, savarankiškumą, atskleisti savitą mokinių požiūrį į tradicijų tęstinumą, atspindėti technologijų kaitą. Technologijų olimpiada mokiniams suteikia galimybę išreikšti savo originalumą, parodyti savo gebėjimus ir įgūdžius.
„Žodi, suskambėk“
Balandžio 5 dieną Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje vyko Zarasų rajono pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Žodi, suskambėk“. Atvyko jaunieji skaitovai iš Antazavės Juozo Gruodžio pagrindinės mokyklos ir Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos. Sveikinimo žodį tarė Zarasų švietimo pagalbos tarnybos direktorė Gintarė Laurikėnienė. Į konkursą atvyko skaitovų bičiulis Zuikis Nulėpausis. Jis ne tik pasveikino ir padrąsino dalyvius, bet buvo labai atidus vertintojas. Konkursą pradėjo garbios viešnios – penktokės Joana Zinkevičiūtė ir Airida Augulytė, atvykusios iš Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos.