Renginių grafikas
logo renginiu planas
Pagalba
Skambinkite
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
In English
logo anglu veliava
eValdžios vartai
Suaugusiųjų mokymosi savaitė „Susitikime mokytis. Kartu mes galime!“
Zarasų švietimo pagalbos tarnyba kviečia prisijungti prie Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos kvietimo ir priimti iššūkį „Kasdien po mažą mokymosi stebuklą“.
Mokymasis padės išgyventi sudėtingoje šiandieninėje situacijoje, praturtins mūsų patirtį įdomiais dalykais. Mokytis galime šeimose, individualiai, per atstumą. Skaitymas, gamtos stebėjimas, žvejyba, automobilio remontas, valgio gaminimas, žaidimas šaškėmis ir kita veikla taip pat yra mokymasis. Mokymosi galimybių yra daug, tereikia apsidairyti aplink ir jas išnaudoti. Tad mokykimės, sukurkime pažinimo stebuklą sau ir šalia esantiems.
Suaugusiųjų mokymosi savaitės naujienos http://www.lssa.smm.lt/lt/
„Viskas iš nieko...“
Danguolės Martinkienės darbų paroda.
Danguolė Martinkienė gimė Sniegiškių kaime, Zarasų rajone. Su šeima gyvena Zarasuose. Ji aktyvi Zarasų Trečiojo amžiaus universiteto klausytoja. Mėgsta gaminti maistą, keliauti. Nuo vaikystės Danguolę domino piešimas, siuvinėjimas, mezgimas. Šis polinkis kurti nedingo, o atgimė dar su didesniu polėkiu. Danguolė aktyviai dalyvauja įvairiose veiklose: tapybos mokymuose, kūrybos projektuose, išmoko dirbti su karoliukais, domisi koliažo subtilybėmis. Sukurtais darbais Danguolė džiugina draugus, pažįstamus, pristato juos parodose. Kaip pati sako: „Atrodo, iš nieko gali sukurti viską, o kūryba, yra savęs įprasminimas ir didelis džiaugsmas".
Virtuali Danguolės darbų galerija ČIA
Paroda „Mokykla"
2020 m. lapkričio 20–21 dienomis kviečiame į pirmąją virtualią švietimo inovacijų parodą „Mokykla 2020“! . Šias metais paroda vyks jubiliejinį – 10-ąjį – kartą.
Pagrindinė parodos tema – Skaitmeninė mokykla, kviečianti suprasti, jog ATEITIS VYKSTA DABAR.
Tad tradicinis renginys su netradicine tema ir formatu bei aktyviais, pasirengusiais atsakyti į visų parodos dalyvių klausimus, lektoriais, išskirtiniais pranešimais, „Atradimų laboratorijomis“ ir kitomis, smalsioms akims skirtomis, veiklomis laukia ne tik švietimo bendruomenės narių, bet ir visų švietimui neabejingų žmonių.
Visi kartu galime parodą „Mokykla 2020“ paversti lankomiausia švietimo paroda istorijoje!
PRISIJUNKITE!

Dalyvavimas parodoje – nemokamas!
Visa aktuali informacija apie parodą skelbiama skiltyje NAUJIENOS.
Nuotoliniai mokymai „Mokinių skaitymo kompetencijų ugdymo metodika“
Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Nacionalinė švietimo agentūra kviečia pradinio ugdymo ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytojus į nuotolinius mokymus „Mokinių skaitymo kompetencijų ugdymo metodika“, kurie vyks 2020 m. spalio 30 d.

Maloniai kviečiame dalyvauti ir iš anksto registruotis Nacionalinės švietimo agentūros informacinėje sistemoje „Ugdymo sodas“ iki spalio 29 d. 12.00 val.:

Registracija lietuvių kalbos mokytojams ČIA
Registracija pradinių klasių mokytojams ČIA
Finansinio raštingumo mokymai
Nemokami finansinio raštingumo mokymai mokytojams, valstybės tarnautojams, pagalbos mokiniui specialistams, bendruomenių nariams.

Antrasis šio modulio nuotolinis Zoom susitikimas vyks
lapkričio 16 d. 15.00 val.

Nuotolinio seminaro temos:
1. Papildomas pensijų kaupimas, anuitetai. (Daiva Gerulytė)
2. Kaip pilnavertiškai naudotis asmenine „Sodros“ paskyra, svetainė https://www.sodra.lt/ , jos struktūra, Atvira Sodra, kita naudinga informacija (Indrė Bubliauskaitė).

Registracija https://forms.gle/GAkkgBEW9bnbNSJC6
Nuotolinė konferencija „LINK balanso: virtualus ir gyvas mokymasis“

2020 m. spalio 28 d. nuo 10 val.
Lietuvos laisvosios rinkos institutas organizuoja konferenciją „LINK“, kurioje kviečia kalbėti apie švietimo ateitį, ieškoti balanso tarp virtualaus ir gyvo mokymosi, jungčių tarp mokyklos ir pasaulio. Konferencijos metu bus keliami šie klausimai – ko kompiuteris išmokyti negali? Kaip atskleisti pilietiškumo galią? Kaip internetines patyčias keisti produktyvia pamoka?

Informacija, programa ir registracija ČIA

Psichologai teiks daugiau konsultacijų
Dėl Covid-19 pandemijos sukeltų emocinių, psichologinių sunkumų, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, įgyvendindama Ilgalaikių neigiamų Covid-19 pandemijos pasekmių visuomenės psichikos sveikatai mažinimo veiksmų planą, skyrė papildomų lėšų švietimo įstaigų psichologams.
Konfidencialūs pokalbiai su psichologu gali padėti nesaugumo jausmą, atskirtį ar nerimą patiriantiems mokiniams sušvelninti galimus Covid-19 pandemijos padarinius psichologinei gerovei.

Išsami informacija dėl konsultacijų teikiama telefonu: 838551785 el. paštu:pedag.centras@zarasai.lt