Renginių grafikas
logo renginiu planas
UTA
ugdymo turinio atnaujinimas
TŪM
Tūkstantmečio mokyklų programa
ĮTRAUKUSIS
Itraukusis ugdymas
PROFESINIS ORIENTAVIMAS
profesinis
MUKIS
Ugdymo karjerai informacinė sistema
Pagalba
Statistika
Prisijungti
Vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: +370 385 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
Akreditacija
In English
logo anglu veliava
eValdžios vartai
UKRAINIEČIAMS
NEPYK
logo nepyk
Kviečiame dalyvauti!
Įvyko VI-osios Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados rajoninis etapas
Gruodžio 7 dieną Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje vyko VI-osios Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados rajoninis etapas. Šių metų olimpiados tema – „Kalendoriniai papročiai ir liaudies kūryba“. Olimpiadoje dalyvavo dviejų amžiaus grupių: 5–7 klasių ir 8–10 klasių mokiniai. Net septyni 5-7 klasių mokiniai atvyko iš Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos, o Zarasų kultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro ansambliui „Čiūta“ atstovavo dvi mokinės, besimokančios 9-10 klasėse.
Visi atvykę mokiniai puikiai pasirodė atlikdami tiek teorines užduotis – spręsdami testą, tiek etnokultūrinės raiškos užduotis – skambėjo aukštaitiškos sutartinės ir dainos, sukosi žaidimų rateliai, liejosi pasakojimai tarmiška aukštaitiška šneka.
Kviečiame dalyvauti!
Kviečiame ugdymo įstaigų bendruomenę 2023 m. gruodžio 8 d. 14:00-16:15 dalyvauti mokymuose „Mediacija mokykloje. Konfliktų sprendimas“ I dalis. Lektorė - VŠĮ „Asmenybės brandos centro“ psichologė-mediatorė Ieva Lingienė.
Registracija:iapajq19U4WShV6u5
Mokyklinė mediacija yra konfliktų, kylančių mokykloje, valdymas. Mokyklinė mediacija gali pasiūlyti konfliktus spręsti konstruktyviai. Atsižvelgiant į skirtingus mokyklinių konfliktų dalyvius, skirtinga ir mokyklinės mediacijos įvairovė. Mokyklinė mediacija – tai nauja galimybė mokytis bendrauti kitaip.
Paskaita „Internetiniai ištekliai darbui su specialiųjų ugdymosi poreikių vaikais“
Zarasų švietimo pagalbos specialistai, dirbantys su specialiųjų poreikių vaikais, ne tik atlieka tyrimus, rengia rekomendacijas, konsultuoja vaikus ir suaugusius, bet ir veda mokymus.
Ruošiantis įtraukiąjam ugdymui mokyklose, pedagogams iškyla daug klausimų. Į vieną jų - internetinių išteklių panaudojimo ugdymo procese galimybes - ir stengėmės atsakyti organizuodami nuotolinius mokymus.
Š. m. lapkričio 29 d. Zarasų švietimo pagalbos tarnyba organizavo nuotolinę paskaitą „Internetiniai ištekliai darbui su specialiųjų ugdymosi poreikių vaikais“, kurios paklausyti prisijungė gausus būrys Zarasų rajono mokytojų, mokytojų padėjėjų, švietimo pagalbos specialistų.
Lektorė, Zarasų švietimo pagalbos logopedė Dalia Antanavičienė, pristatė Zarasų švietimo tarnybos svetainę www.sczarasai.lt, jos skyriuje„Įtraukusis ugdymas“, patalpintą medžiagą, kuri aktuali visiems mokytojams.
Vyko mokymai „Žalingų medžiagų vartojimo prevencija mokykloje“
Apie psichotropinių medžiagų vartojimo prevenciją kalbama daug, išleista nemažai metodinių priemonių, nuolat vyksta mokymai. Deja, skaudūs įvykiai vis primena, kad sustoti negalima, apie tai reikia kalbėti ir ieškoti būdų, aiškintis priežastis ir įtakoti psichoaktyvių medžiagų vartojimo mažinimą ankstyvajame amžiuje.
Zarasų švietimo pagalbos tarnyba lapkričio 28 dieną vykdė nuotolinius mokymus „Žalingų medžiagų vartojimo prevencija mokykloje“. Į mokymus kvietėme rajono mokyklų bendruomenes, mokinių tėvus, įstaigų atstovus.
Ką gali padaryti mokytojai, tėvai, bendruomenė, kad užkirstų kelią vaikui eksperimentuoti su žalingomis psichoaktyviomis medžiagomis? Koncentruotuose mokymuose lektorius Girvydas Duoblys (koalicijos „Galiu gyventi“ advokacijos vadovas) pasidalino įžvalgomis apie psichoaktyvių medžiagų vartojimo augimą tarp paauglių ir kalbėjo, kaip tą sustabdyti. Ar tai įmanoma?
„Mokymosi tinklai“ kartu su ukrainiečiais
Zarasų švietimo pagalbos tarnyba kasmet dalyvauja Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos organizuojamoje suaugusiųjų mokymosi savaitėje. Tai metas, kuomet įstaigos, organizacijos kviečiamos organizuoti suaugusiems įvairius mokymus.
Šių metų Mokymosi savaitės tema - „Mokymosi tinklai“
Kaip sako organizatoriai - tai kvietimas suaugusiems pažvelgti į mokymąsi kaip į tinklą: vieni jau esame įsipainioję, kitus vis dar reikia „sugauti“ ir tam ieškome tinkamų tinklų, treti patys ieško tinklo, į kurį galėtų su džiaugsmu pakliūti.
Mokytojams
Lapkričio pabaigoje Nacionalinė švietimo agentūra pradės nuotolinių renginių ciklą
„Dalyko valstybinio brandos egzamino pristatymas“.
Susitikimuose bus aptariami valstybinių brandos egzaminų užduočių aprašai, vykdymo instrukcijos, tarpinių patikrinimų ir egzaminų užduočių pavyzdžiai bei kiti aktualūs klausimai.

Renginių grafikas ir prisijungimo nuorodos ČIA>>>>

Informacija bus pildoma.