Profesinio orientavimo pažintinis vizitas į UAB „Zarasaitis“
Parašė Administratorius· 2024-06-12 17:07
zarasaitis profesinis orientavimas Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos II-III gimnazinių klasių mokiniai š. m. birželio 6 d. lankėsi Zarasuose veikiančioje UAB „Zarasaitis“. Vizitą į UAB „Zarasaitis“ organizavo Zarasų švietimo pagalbos tarnybos karjeros specialistė Jurgita Jablonskienė ir Užimtumo tarnybos Paslaugų organizavimo departamento Utenos regiono karjeros planavimo skyriaus profesinio veiklinimo ir partnerysčių koordinatorė Sniežana Vaitasienė.
UAB „Zarasaitis“ administracijos darbuotojos mokiniams vedė ekskursiją gamybos padaliniuose, supažindino su įmonės veikla bei gaminama produkcija.
Išplėstos Naujienos
Šio vizito metu moksleiviai sužinojo, kad UAB „Zarasaitis“ yra tekstilinės galanterijos gamybos įmonė, kuri gamina virves, lynus jachtoms, gumytes deguonies kaukėms, segtuvams, batraiščius, filtrus, apvalkalus laivų fenderiams, siuva kepurytes neišnešiotukams.
Vizito metu mokiniai susipažino su siuvėjo profesija, virvių, gumyčių, batraiščių gamybos procesu. Iš arti pamatė, kaip veikia siūlų, virvių vijimo mašinos, suprato darbo prie mechanizmų specifiką, susipažino su darbo sąlygomis.
Šis vizitas ne tik suteikė naujų žinių apie gamybą, siuvėjo profesiją, bet ateityje padės lengviau pasirinkti savo svajonių profesiją.

Parengė
ZŠPT karjeros specialistė Jurgita Jablonskienė