Pedagogai gilino žinias apie specifinius mokymosi sutrikimus
Parašė Administratorius· 2024-05-10 12:01
specifiniai mokymai
Siekdami užtikrinti kokybišką ir įtraukųjį ugdymą visiems mokiniams, Zarasų rajono ugdymo įstaigų pagalbos mokiniui specialistai ir mokytojų padėjėjai dalyvavo mokymuose, skirtuose mokinių specifiniams mokymosi sutrikimams.
Gegužės 9-osios dienos popietę Tarnyboje sulaukėme svečių iš mokymosi ypatumų centro „Labirintas“. Jie vedė mokymus „Specifiniai mokymosi sutrikimai: kaip atpažinti ir padėti“.

Išplėstos Naujienos
Mokymų metu lektorė Jurgita Skominienė, mokymosi ypatumų centro LABIRINTAS vadovė plėtrai, vadovėlių ir mokomųjų priemonių leidinių vadovė, švietimo konsultantė, aptarė pagrindinius specifinių mokymosi sutrikimų bruožus, pasidalino ugdymo naujovėmis, pristatė inovatyvius ankstyvosios diagnostikos sprendimus bei įvairias priemones padedančias lavinti ir kompensuoti patiriamus sunkumus ar sutrikusias funkcijas.
Kiekvienas mokinys yra unikalus ir jam reikia individualios pagalbos. Mokytojai turėtų bendradarbiauti su mokiniu, jo tėvais ir kitais specialistais, kad sukurtų geriausią mokymosi planą kiekvienam mokiniui. Dalyviai turėjo progą padiskutuoti aktualiomis temomis, išgirsti atsakymus į rūpimus klausimus.
Dėkojame susirinkusiems specialistams ir mokytojų padėjėjams už jūsų svarbų darbą ir norą tobulėti. Linkime sėkmingai pritaikyti mokymo metu įgytas žinias darbe, bendradarbiaujant su kolegomis ir ugdant mokinius!