Pražydo „Pavasario spalvos“
Parašė Administratorius· 2022-04-08 16:50
Balandžio 5 d. Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje pražydo paroda „Pavasario spalvos“. Nors už lango pustė sniegą, tai nesutrukdė atvykti į renginį svečiams iš Zarasų socialinės globos namų.
Ar gali negalė padėti žmogui?
Ne slėgti, užantspauduoti kitarūšėmis etiketėmis, bet auginti svajonių ir kūrybos sparnus? Pasirodo, gali. Tik svarbu pastebėti žmogaus pastangas, padrąsinti, pasidžiaugti.
Jau kuris laikas mūsų psichologė vis pasakodavo, kad pažįsta labai kūrybingą, darbščią moterį, kuri, nors būdama silpnos sveikatos, kuria nuostabius rankdarbius.
Išplėstos Naujienos
Ji gyvena Zarasų socialinės globos namuose, administracijos darbuotojai ir draugai ją skatina ir palaiko, bet būtų smagu, kad jos gražūs darbeliai „išeitų“ į pasaulį, kad juos pamatytų daugiau žmonių. Ir kūrėjai tai būtų paskatinimas, ir kitiems įkvėpimas.
Taip mes susipažinome su Viktorija Rimkute. Gyvenimo ir sveikatos problemos, nauja gyvenamoji vieta - likimo bangos ne visada buvo palankios šiai moteriai. Bet ji kėlėsi iš visų jėgų. Žmonės ir kūryba tam labai padėjo. Šiandien Viktorija gali judėti, bendrauti, daug šypsotis ir, žinoma, kurti. Kaip pati sako, iš močiutės ir mamos paveldėjusi meilę rankdarbiams, kruopščiais darbeliais puošia ne tik savo aplinką, daug jų išdalina draugams.
Į Viktorijos rankdarbių parodos atidarymą, kurią eksponuojame Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje, atvyko Zarasų socialinės globos namų darbuotojai ir direktorė Daiva Dūdėnienė. Šilti sveikinimo žodžiai, gėlės ir tortas - koks gražus pagarbos ir rūpestingumo ženklas, kokia laiminga buvo Viktorija, kaip reikia dėmesio ir palaikymo mums visiems.
Zarasų švietimo pagalbos tarnybos direktorė pasveikino visus, pasidžiaugė Viktorijos rankdarbiais, kurie pavasarinėmis spalvomis pražydo Tarnybos salėje. Prakalbino autorę - kur ji semiasi įkvėpimo, kaip gimsta sumanymai, koks metas palankiausias kūrybai. Tarnybos psichologė pasidžiaugė, kad jų sumanymas išsipildė, nes ši paroda yra lyg psichologinės terapijos dalis. O ir pati Viktorija buvo labai laiminga.
Dėkojame visiems, kas prisidėjo prie šios gražios parodos įgyvendinimo.
Pastebėkime tylius gėrio daigelius kasdienybėje, padėkim jiems augti ir jų skleidžiama šviesa sušildys mus, visiems nelengvu metu.
Rankdarbių paroda veiks balandžio mėnesį, Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje, įstaigos darbo metu. Galima įsigyti autorės darbelių.

Zarasų švietimo pagalbos tarnybos informacija Nuotraukos Gintarės Laurikėnienės