Renginių grafikas
logo renginiu planas
UTA
ugdymo turinio atnaujinimas
TŪM
Tūkstantmečio mokyklų programa
ĮTRAUKUSIS
Itraukusis ugdymas
PROFESINIS ORIENTAVIMAS
profesinis
Pagalba
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: +370 385 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
Akreditacija
In English
logo anglu veliava
eValdžios vartai
UKRAINIEČIAMS
Saugaus eismo konkursas „Šviesoforas“
Teorines dalyvių žinias vertinti padėjo Zarasų „Ąžuolo“ II b klasės gimnazistai: Tautvydas, Danielius, Gabrielis, Edgaras, Ivoris ir Mantas. Be praktinių gebėjimų gatvėje, mokiniai demonstravo žinias atsakinėdami į klausimus iš saugaus eismo taisyklių, atlikdami užduotis maketuose ir atpažindami kelio ženklus.
Už atsakingą pasiruošimą ir pademonstruotas puikias žinias visoms komandoms buvo įteikti Zarasų ŠPT padėkos raštai ir linksmi atšvaitai. Daugiausiai taškų surinko 1c kl., 2c kl., 3b kl. ir 4b kl. komandos ir joms buvo įteiktos Zarasų PK dovanėlės.
Dėkojame konkurso vertinimo komisijos narėms: Zarasų ŠPT metodininkei Jolantai, socialinei pedagogei Marianai, logopedei Daliai. Už mokinių saugumą konkurso metu dėkojame mokytojo padėjėjoms: Jolantai, Viktorijai ir Irinai.
Saugaus eismo žinios integruotos į ugdymo turinio pamokas. Keliaudami mieste kartu su mokytoja vaikai praktiškai įtvirtina įgytas žinias. Dėkojame visoms pradinių klasių mokytojams už rūpestį skiepijant saugaus elgesio įgūdžius. Labai svarbus ir tėvelių saugaus elgesio pavyzdys. Tad tik visų mūsų atsakomybės dėka išvengsime nelaimingų atsitikimų gatvėje ir keliuose.

Nijolė Ragauskienė – Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos pavaduotoja ugdymui