Renginių grafikas
logo renginiu planas
UTA
ugdymo turinio atnaujinimas
TŪM
Tūkstantmečio mokyklų programa
ĮTRAUKUSIS
Itraukusis ugdymas
PROFESINIS ORIENTAVIMAS
profesinis
Pagalba
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
Akreditacija
In English
logo anglu veliava
eValdžios vartai
UKRAINIEČIAMS
Pažintis su „Eurodesk“ programa
„Eurodesk“ pagrindas yra informacija apie finansavimo programas, iš kurių yra finansuojamos jaunimo iniciatyvos bei mobilumas (studijos, stažuotės, darbas, savanorystė) Europoje.
Prieš kelerius metus buvo nuspręsta pradėti vystyti portalą, kuriame jauni žmonės galėtų rasti viską: tarptautines galimybes dirbti, keliauti, savanoriauti, studijuoti ar kaip sukurti verslą Lietuvoje. Taip atsirado https://zinauviska.lt/ portalas, turintis savyje ambiciją pasiūlyti itin skirtingas temas, suteikti erdvę klausimams ir nuolat atsinaujinti.
Centrinė Lietuvos „Eurodesk“ atstovybė yra įsikūrusi Vilniuje, o informaciniai „Eurodesk“ taškai yra beveik visuose Lietuvos miestuose. Džiugu, kad „Eurodesk“ taškas yra ir Zarasuose.
Laura Žusinaitė pasidalino savo patirtimi, kaip „Eurodesk“ programa padėjo jai keliauti ir dirbti Amerikos, Kanados, Azijos, Afrikos ir Europos šalyse. Pasidalino savo kelionių nuotraukomis ir atskleidė devynias priežastis, kodėl verta keliauti ir pasisemti patirties svetur. Pristatė programas, kurios finansuojamos valstybių, kuriose konkreti programa bus įgyvendinama. Į šias programas gali teikti paraiškas visi dvylika klasių baigę jaunuoliai ar studentai. Tereikia sekti „Eurodesk“ internetinį puslapį, sulaukus dominančios programos pateikti paraišką ir tikėtis, kad ji bus patenkinta.
Lektorė padrąsino abiturientus siekti savo svajonės ir pasinaudojus „Eurodesk“ programos galimybėmis pažinti pasaulį ir įgyti patirties.
Renginį organizavo Užimtumo tarnybos Panevėžio klientų aptarnavimo Utenos jaunimo užimtumo skyriaus vyriausioji specialistė Kristina Kuzmickienė ir Zarasų švietimo pagalbos tarnybos karjeros specialistė Jurgita Jablonskienė.

Parengė karjeros specialistė Jurgita Jablonskienė
Nuotrauka Miglės Valkauskienės