Renginių grafikas
logo renginiu planas
Pagalba
Skambinkite
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
Akreditacija
In English
logo anglu veliava
eValdžios vartai
Meninio skaitymo konkursas „Žodi, suskambėk“
Džiaugiamės, kad vertino komisijos gretas, šalia mokytojų papildė jaunoji skaitovė, aštuntokė, rajono 5-12 klasių meninio skaitymo konkurso nugalėtoja, respublikinio etapo antrosios vietos laimėtoja – Neda Novičenko. Ji kaitė kūrinį, su kuriuo ir laimėjo meninio skaitymo konkursą. Koks puikus pavyzdys augantiems skaitovams!
Kaip įprasta, konkursą pradėjo trečiokai, tiesa – svečio teisėmis. Jie vertinami nebuvo. Visi pasirodė labai puikiai ir pažadėjo, kad kitais metais jau dalyvaus kaip tikri dalyviai.
O po to klausėmės skaitovų ketvirtokų, gėrėjomis raiškiu žodžiu, pasirinkto kūrinio vaizdžiu perteikimu, bendravimu su klausytojais. Visi skaitovai pasirodė labai gerai.
Kol komisija (mokytojos Andželika Vitkūnienė, Nijolė Ragauskienė, mokinių atstovė Neda Novičenko ir direktorė Gintarė Laurikėnienė) skaičiavo balus ir skyrė prizinių vietų nugalėtojus, Zuikis Nulėpausis atvėrė savo knygų krepšelį ir pristatė vaikams populiariausias knygas. Pakvietė pamėgti skaityti knygas, užsukti į biblioteką ir perskaitė smagią ištraukėlę apie krokodilą.
Visi skaitovai ir mokytojai gavo simbolines Zarasų švietimo pagalbos tarnybos dovanėles, o Zuikis visiems išdalino spalvotus balionus.
Vertinimo komisijos pirmininkė Andželika Vitkūnienė padėkojo dalyviams ir mokytojams, pasidžiaugė gražiais pasirodymais, davė profesionalių patarimų.
Atėjo metas skelbti nugalėtojus.
Jais tapo šie ketvirtokai:
I vieta: Elvinas Leonovas, Zarasų „Santarvės“ mokykla, mokytoja Birutė Veličkienė.
II vieta: Airida Augulytė, Zarasų „Santarvės“ mokykla, mokytoja Dalia Kukonenko.
II vieta: Domantas Stunžėnas, Zarasų „Santarvės“ mokykla, mokytoja Dalia Kukonenko.
III vieta: Auksė Kačiušytė, Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija, mokytoja Jolanta Kondrašovienė.
III vieta: Joana Zinkevičiūtė, Zarasų „Santarvės“ mokykla, mokytoja Birutė Veličkienė.
Dar kartą sveikiname visus, sukūrusius nuotaikingą skambančio žodžio šventę. Linkime kuo dažniau atversti knygą ir keliauti į užburiančią žodžio karalystę.