Renginių grafikas
logo renginiu planas
Pagalba
Skambinkite
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
Akreditacija
In English
logo anglu veliava
eValdžios vartai
Pražydo „Pavasario spalvos“
Ji gyvena Zarasų socialinės globos namuose, administracijos darbuotojai ir draugai ją skatina ir palaiko, bet būtų smagu, kad jos gražūs darbeliai „išeitų“ į pasaulį, kad juos pamatytų daugiau žmonių. Ir kūrėjai tai būtų paskatinimas, ir kitiems įkvėpimas.
Taip mes susipažinome su Viktorija Rimkute. Gyvenimo ir sveikatos problemos, nauja gyvenamoji vieta - likimo bangos ne visada buvo palankios šiai moteriai. Bet ji kėlėsi iš visų jėgų. Žmonės ir kūryba tam labai padėjo. Šiandien Viktorija gali judėti, bendrauti, daug šypsotis ir, žinoma, kurti. Kaip pati sako, iš močiutės ir mamos paveldėjusi meilę rankdarbiams, kruopščiais darbeliais puošia ne tik savo aplinką, daug jų išdalina draugams.
Į Viktorijos rankdarbių parodos atidarymą, kurią eksponuojame Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje, atvyko Zarasų socialinės globos namų darbuotojai ir direktorė Daiva Dūdėnienė. Šilti sveikinimo žodžiai, gėlės ir tortas - koks gražus pagarbos ir rūpestingumo ženklas, kokia laiminga buvo Viktorija, kaip reikia dėmesio ir palaikymo mums visiems.
Zarasų švietimo pagalbos tarnybos direktorė pasveikino visus, pasidžiaugė Viktorijos rankdarbiais, kurie pavasarinėmis spalvomis pražydo Tarnybos salėje. Prakalbino autorę - kur ji semiasi įkvėpimo, kaip gimsta sumanymai, koks metas palankiausias kūrybai. Tarnybos psichologė pasidžiaugė, kad jų sumanymas išsipildė, nes ši paroda yra lyg psichologinės terapijos dalis. O ir pati Viktorija buvo labai laiminga.
Dėkojame visiems, kas prisidėjo prie šios gražios parodos įgyvendinimo.
Pastebėkime tylius gėrio daigelius kasdienybėje, padėkim jiems augti ir jų skleidžiama šviesa sušildys mus, visiems nelengvu metu.
Rankdarbių paroda veiks balandžio mėnesį, Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje, įstaigos darbo metu. Galima įsigyti autorės darbelių.

Zarasų švietimo pagalbos tarnybos informacija Nuotraukos Gintarės Laurikėnienės