Renginių grafikas
logo renginiu planas
Pagalba
Skambinkite
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
In English
logo anglu veliava
eValdžios vartai
Mokymai „Hibridinio ugdymo priemonės „Swivl“ taikymas bendrojo ugdymo švietimo įstaigose“
Lietuvos savivaldybes jau pasiekė 2400 „Swivl“ rinkinių hibridiniam mokymui. Rinkinį sudaro vaizdo ir garso įranga bei priedai, skirti pamokoms nuotoliniu būdu vesti.
Kviečiame visų Lietuvos mokyklų ir savivaldybių atstovus, registruotis į nemokamus, nuotolinius mokymus pasirinkus tinkamą datą ir laiką.
Kadangi prasideda trečiasis mokymų mėnuo, parengta ir teminių mokymų jau pažengusiems mokytojams.
Mokymai vyks per „Microsoft Teams“ platformą.
Susitikimo nuorodą dalyviai gaus likus 1 dienai iki mokymų.

RENGINIŲ TVARKARAŠTIS IR PRISIJUNGIMO NUORODOS>>>>
Renginiai pasiekimų vertinimo pokyčiams aptarti
Sausio mėnesį Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) kartu su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija organizuoja renginių ciklą, kurio tikslas – aptarti, kaip patobulinti vertinimo sistemą bei orientuotis į nuolatinę mokinių pažangą, gyvenimui reikalingų kompetencijų vystymą. Nuotolinių renginių metu bus pristatyti pagrindiniai pasiūlymai, kaip galėtų kisti mokinių pasiekimų vertinimas bei bus kviečiama kartu diskutuoti, kurie sprendimai būtų efektyviausi.
RENGINIŲ TVARKARAŠTIS IR PRISIJUNGIMO NUORODOS>>>>
Priešmokyklinio ugdymo pedagogui
Rekomendacijų rinkinys „Patirčių erdvės“ – tai įdomių, prasmingų, tikslingų, šiuolaikiškų, į 5–6 m. vaikų iniciatyvas orientuotų projektinių veiklų grupėje ir kitose erdvėse pasiūlymai, padėsiantys vaikams augti ir bręsti kaip asmenybėms, išsiugdyti kompetencijas, numatytas priešmokyklinio ugdymo programoje, ir taip pasirengti mokytis mokykloje.
Rinkinį sudaro du leidiniai – vienas, skirtas grupėje (50 projektų), kitas – lauke (50 projektų) atliekamoms priešmokyklinio ugdymo veikloms, ir 3 priedai >>>>
Vakaro jausmų sauja
Gruodžio 9 dienos vakarą gimnazistai, jų tėvai, mokytojai rinkosi į literatūrinę popietę „Vakaro jausmų sauja“. Ji buvo skirta Vytauto Mačernio, jauniausio literatūros klasiko, naujosios lietuvių poezijos pradininko, 100-osioms gimimo metinėms paminėti (be to, Seimas 2021-uosius paskelbė Vytauto Mačernio metais).
Vakarą jautria daina pagal Vytauto Mačernio žodžius pradėjo abiturientės Gilmė Dainytė ir Diana Boriak (merginų mokytojas Gražvydas Gasparavičius). 4a klasės mokinės Rėja Šatrovaitė, Gabija Šedytė ir Ugnė Tokariovaitė supažindino su Vytauto Mačernio gyvenimu, kūryba.
Zarasuose įvyko IV Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados rajoninis etapas
2021-12-10 Zarasuose įvyko IV Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados rajoninis etapas. Olimpiadą organizavo Zarasų švietimo pagalbos tarnyba.
Etninė kultūra – tai mūsų šaknys ir stiprybė. Ji padeda puoselėti mūsų tradicijas, įtraukia mokinius į etnines veiklas, skatina domėtis gimtojo krašto istorija, saugoti gamtą. Mokiniai pamato ir supranta, kad etninė kultūra gyvuoja šiandien, kad ji nėra tik muziejus. Per šia veiklą ugdome pilietiškus, suvokiančius savo etninę tapatybę mokinius.
Džiugu, kad šiemet olimpiadoje galėjome susitikti „gyvai“.
UŽSIENIO KALBŲ (I IR II UŽSIENIO KALBOS) BENDRŲJŲ PROGRAMŲ PROJEKTŲ PRISTATYMAS

Kviečiame užsienio kalbų mokytojus

2021 m. gruodžio 2 d. (ketvirtadienį) 16.00 val.

į atnaujinamų Užsienio kalbų (I ir II užsienio kalbos) bendrųjų programų projektų pristatymą,
kurio metu bus apžvelgtas paskelbtas pakoreguotas ir vidurinio ugdymo pakopa papildytas BP projektas.

RENGINIO PROGRAMA IR PRISIJUNGIMO NUORODA>>>>
Izoliacija po kontakto su sergančiuoju COVID-19 bus privaloma ir pasiskiepijusiems
Siekiant mažinti užsikrėtimų skaičių nuo lapkričio 17 d. izoliacija bus privaloma ir pasiskiepijusiems žmonėms, kurie turėjo kontaktą su sergančiuoju COVID-19. Izoliuotis reikės tol, kol bus gautas neigiamas PGR tyrimo atsakymas.
Sveikatos apsaugos ministerijos INFORMACIJA>>>>

Izoliacijos tvarka po turėto didelės rizikos sąlyčio keisis ir vaikų ugdymo įstaigų, įgyvendinančių ikimokyklinio, priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo programas, darbuotojams – jie galės testuotis pagal nustatytą algoritmą jei ugdymo įstaigoje organizuojamas testavimas po kontakto.
Šių ugdymo įstaigų darbuotojams, kurie pasiskiepijo seniau nei prieš 120 dienų ir dar nėra pasiskiepiję sustiprinančiąja doze, izoliuotis nereikės, jei testuojasi savikontrolės greitaisiais antigeno testais pagal ugdymo įstaigoms nustatytą algoritmą.
Ugdymo įstaigų darbuotojams, kurie yra pasiskiepiję anksčiau nei prieš 120 dienų ar yra pasiskiepiję sustiprinančiąja doze izoliuotis nereikės, tačiau jiems yra rekomenduojama testuotis kartu su kitais sąlytį turėjusiais asmenimis.
Skiepytiems mokiniams izoliacijos taisyklės išlieka tos pačios. Pasiskiepijusiems vaikams po turėto didelės rizikos sąlyčio rekomenduojama testuotis su kitais vaikais.