Renginių grafikas
logo renginiu planas
Pagalba
Skambinkite
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
In English
logo anglu veliava
eValdžios vartai
Edukacinė švietimiečių išvyka į Druskininkus
Gegužės 12-13 dienomis Zarasų rajono švietimo įstaigų vadovai ir pavaduotojai, Švietimo ir kultūros skyriaus bei Zarasų švietimo pagalbos tarnybos atstovai dalyvavo edukacinėje išvykoje „Geroji patirtis - švietimo sistemos pokyčių įgyvendinime“.
Jau tampa gražia tradicija pasimokyti iš kolegų patirties kitose Lietuvos švietimo įstaigose. Šįkart vykome pasisemti patirties iš Druskininkų savivaldybės švietimiečių. Druskininkų švietimo centre mūsų laukė Druskininkų savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja, mokyklų direktoriai, centro darbuotojai.
Meninio skaitymo konkursas „Žodi, suskambėk“
Pavasariui žaliuojant, gegužės 11 dieną, į Zarasų švietimo pagalbos tarnybą susirinko būrys smalsių ir kūrybiškų žiedų – Zarasų rajono pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso „Žodi, suskambėk“ dalyvių ir jų mokytojų.
Atvyko skaitovai iš Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos, Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos, Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos, Salako pagrindinio ugdymo skyriaus.
Kad būtų smagiau ir jaukiau, tiesiai iš viešosios bibliotekos pas vaikus atstriksėjo Zuikis Nulėpausis, ir ne tuščiomis, o su knygomis ir dovanėlėmis.
Edukacinio technologijų centro atidarymas
Gegužės 4 d. 11 val.
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Nacionaline švietimo agentūra (NŠA) kviečia stebėti  Edukacinio technologijų centro atidarymą NŠA socialinio tinklo „YouTube“  paskyroje.

„Skaitmeninės švietimo transformacijos („EdTech“)“ projektas yra vienas iš Vyriausybės prioritetinių švietimo darbų, skirtas skaitmeninei plėtrai visose švietimo pakopose. Jo tikslas – skatinti švietimo inovacijų, grįstų skaitmeninėmis technologijomis, diegimą švietimo sektoriuje, sudarant sąlygas inovacijų kūrimui ir bandymui ugdymo įstaigose.
Džiugios naujienos iš „Sidabro vainikėlio“ konkurso
Nuo kovo 18 d. Utenos kraštotyros muziejuje vyko Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis IX“ Rytų Aukštaitijos regiono paroda. Joje dalyvavo Anykščių, Ignalinos, Molėtų, Rokiškio, Švenčionių, Utenos, Zarasų ir Visagino savivaldybės. Darbus pristatė net 36 jaunieji tautodailininkai. Balandžio 7 d. vyko šios parodos uždarymas ir nugalėtojų paskelbimas. Džiugu pranešti, kad Zarasų rajono atstovė, Zarasų kultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro ansamblio „Čiūta“ dalyvė Gilmė Dainytė, padedama mamos, ansamblio vadovės Dianos Skvarčinskaitės, tapo II vietos nugalėtoja. Sveikiname mokinę ir mokytoją!
Respublikinio etapo laimėtoja!
Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso šalies etapo II vietos laimėtoja tapo Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos aštuntokė Neda Novičenko. Sveikiname! Mokinę konkursui ruošė mokytoja Andželika Vitkūnienė. Neda konkurse skaitė Ilonos Ežerinytės tekstą „Tolimiausioji stotis“.
Visi konkurso etapai (rajono, regioninis ir šalies) vyko nuotoliniu būdu. Rajono etapo nugalėtojai nufilmuotus pasirodymus turėjo įkelti į YouTube platformą ir komisijai nusiųsti nuorodą. Džiugu, kad Neda sugebėjo įtaigiai perteikti skaitomą kūrinį ir pasiekti džiuginančių rezultatų.
Vyko rajono mokyklų raštingumo renginiai
Balandžio 7 d. į Zarasų Pauliaus Širvio progimnaziją atvyko būrys 5-7 klasių mokinių iš keturių rajono mokyklų. Čia vyko rajono mokyklų raštingumo konkursas 5-7 klasių mokiniams. Tuo pačiu metu Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje aštuntokai dalyvavo rajono mokyklų 8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje.
Šių renginių tikslas – ugdyti mokinių pagarbą gimtajai kalbai, paskatinti vaikus tobulinti rašybą. Konkursą ir olimpiadą rengia Zarasų švietimo pagalbos tarnyba bendradarbiaudama su rajono lietuvių kalbos mokytojų metodiniu būreliu.
Pražydo „Pavasario spalvos“
Balandžio 5 d. Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje pražydo paroda „Pavasario spalvos“. Nors už lango pustė sniegą, tai nesutrukdė atvykti į renginį svečiams iš Zarasų socialinės globos namų.
Ar gali negalė padėti žmogui?
Ne slėgti, užantspauduoti kitarūšėmis etiketėmis, bet auginti svajonių ir kūrybos sparnus? Pasirodo, gali. Tik svarbu pastebėti žmogaus pastangas, padrąsinti, pasidžiaugti.
Jau kuris laikas mūsų psichologė vis pasakodavo, kad pažįsta labai kūrybingą, darbščią moterį, kuri, nors būdama silpnos sveikatos, kuria nuostabius rankdarbius.