Renginių grafikas
logo renginiu planas
Pagalba
Skambinkite
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
In English
logo anglu veliava
eValdžios vartai
PASLAUGŲ TEIKIMAS KARANTINO LAIKOTARPIU
Informuojame, kad karantino metu, Zarasų švietimo pagalbos tarnybos darbas organizuojamas ir klientai aptarnaujami nuotoliniu būdu, išskyrus atvejus, kai atitinkamas funkcijas (darbą) būtina atlikti darbo vietoje.

Specialistai konsultuoja telefonu ir kitomis internetinėmis ryšių priemonėmis.
Taip pat, į svarbius klientų (vaikų, mokytojų tėvų/globėjų, pagalbos vaikui specialistų ir kitų) klausimus galima atsakyti bei teikti individualias rekomendacijas elektroniniu paštu.

Karantino laikotarpiu psichologinės konsultacijos gyvo kontakto būdu gali būti teikiamos tik psichologo sprendimu ir tik išimtinais atvejais. Internetinės psichologo konsultacijos, ypač per vaizdo pokalbius, yra įprasto psichologinio konsultavimo alternatyva.

Mokinių įvertinimas dėl specialiųjų ugdymosi poreikių nustatymo, vaikų brandumo įvertinimas dėl paankstinto priešmokyklinio ugdymo, vaikų kalbos ir komunikacijos sutrikimų įvertinimas karantino metu vykdomas tik tų įstaigų vaikams, kurios dirba įprastiniu būdu.

Visi vertinimai bus atnaujinti karantinui pasibaigus. Kontaktinių konsultacijų laiką suderinsime su tėvais (globėjais).

Prašome kreiptis:
Psichologas genovaitev@gmail.com tel. 861482822
Logopedas antanaviciene@gmail.com tel. 867538484
Spec. pedagogas liuba.venediktova@gmail.com tel. 867300340

Bendra informacija teikiama telefonu: 838551785 el. paštu:pedag.centras@zarasai.lt
Kitą savaitę prasideda brandos egzaminai: ką svarbu žinoti?
Birželio 3 d. 15 val. Nacionalinės švietimo agentūra (NŠA) organizuoja tiesioginę klausimų – atsakymų sesijos transliaciją, skirtą su abiturientais ir jų tėvais aptarti artėjančius egzaminus. Transliaciją bus galima stebėti ir klausimus užduoti NŠA „Facebook“ paskyroje https://www.facebook.com/nsa.smm

„Rengiantis egzaminams svarbu ne tik pasikartoti žinias. Artėjant egzaminų laikymui, kyla įvairių klausimų, kaip egzaminai vyks, ką reikia žinoti ir kaip tam pasiruošti. Esame pasiruošę į juos atsakyti. Kviečiu abiturientus ir jų tėvelius šį ketvirtadienį prisijungti prie tiesioginės transliacijos agentūros „Facebook“ paskyroje ir užduoti rūpimus klausimus“, – sako egzaminų sesiją organizuojančios NŠA direktorė Rūta Krasauskienė.
Vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Kūrybos virusas 2021 m.“ šalies etapas
Pasirodo, virusų būna ir gerų. Sergantys juo žmonės sukuria gražių dalykų ir įkvepia kurti kitus.
Gegužės 14 d., Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Kūrybos virusas 2021 m.“ šalies etapas.
Rajoninio etapo nugalėtoja Kamilė Gimbickytė (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, mokytoja Stanislava Daunoravičienė) turėjo galimybę nuotoliniu būdu atlikti šalies olimpiados užduotis. Per skirtą laiką Kamilė sukūrė ir pristatė savo kūrybinės veiklos grupės, tekstilės, užduotį – nunėrė puošnias gėles. Savo kūrinį Kamilė pavadino – „Gėlės močiutei Šeimos dienos proga“.
Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijoje toje pačioje olimpiadoje, nuotoliniu būdu savo užduotis atliko 4 kl gimnazistas Martynas Visockas (mokytojas Raimundas Pupeikis). Jis gamino ir pristatė medžio miniatiūrą „Šulinys“.
Dėkojame mokiniams ir jų mokytojams už pastangas ir puikius kūrybinius darbus. Linkime sirgti tik Kūrybos virusu bei tikimės gerų įvertinimų.
BP PROJEKTŲ PRISTATYMAI GEGUŽĖS MĖNESĮ

Kviečiame mokytojus dalykininkus į Nacionalinės švietimo agentūros (NŠA) organizuojamus informacinius renginius, skirtus susipažinimui su pradinio ir pagrindinio ugdymo Bendrųjų programų projektais.

Pristatome gegužės mėnesį planuojamų pristatymų GRAFIKĄ >>>>

Pasiūlymus bei pastebėjimus dabartinėms bendrųjų programų projektų versijoms galite teikti iki gegužės 15 d. el. pašto adresu mokykla2030@nsa.smm.lt
Laimėjimas epistolinio rašinio konkurse
Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos mokiniai savo kūrybingumu nuolat džiugina aplinkinius bei įkvepia save. Ne vieną kartą džiaugtasi laimėjimais įvairiuose kūrybiniuose konkursuose, pasiekimais kūryboje. Tačiau bene ryškiausios tradicijos – dalyvaujant tarptautiniame jaunimo epistolinio rašinio konkurse. Kasmet, kokia bebūtų tema, „širviukai“ stengiasi ją suprasti, „perlaužti“, išgvildenti. Šiais metais viso pasaulio vaikai (iki 15 metų) epistolinį rašinį kūrė tema „Parašyk laišką artimajam ir papasakok savo patirtis COVID-19 pandemijos metu“.
Parašyti epistolinį rašinį išties nelengva (jau nežiūrint jo kasmet besikeičiančios, dažnai netikėtos temos). Reikia puikiai išmanyti laiško rašymo vingrybes, subtiliai atskleisti savo santykį su adresatu, nepamirštant intrigos ir savitos stilistikos. Ir žodingumas turi būti didelis – 500-800 žodžių. Šiųmetė tema iš pirmo žvilgsnio trikdė. Kalbėti apie niūrią kasdienybę, tyrinėti save sudėtingos būties akivaizdoje – nemenkas iššūkis jaunam žmogui.
Todėl be galo smagu, kad šiais metais, įveikusi rajone 14 stiprių konkurentų, šalies etape dar didesnį būrį gabių kūrėjų, progimnazijos 7c klasės mokinė Diana Balčiūnaitė tapo 50-ojo tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso nacionalinio etapo III vietos laimėtoja. Puikus jaunos gabios kūrėjos įvertinimas.
UGDYMO TURINIO ATNAUJINIMAS

Balandžio 30 d. 15 val.
Nacionalinė švietimo agentūra (NŠA) kviečia visą švietimo bendruomenę, socialinius partnerius ir visus norinčius dalyvauti kiekvieną mėnesio paskutinį penktadienį organizuojamoje vaizdo konferencijoje UGDYMO TURINIO ATNAUJINIMAS: KAS VYKSTA?

Šį mėnesį – ekspertinė diskusija skirta Lietuvių kalbos ir literatūros Bendrosios programos (BP) projekto aptarimui.

nuoroda >>>>

Pasiūlymus bei pastebėjimus dabartinėms bendrųjų programų projektų versijoms galite teikti iki gegužės 15 d. el. pašto adresu mokykla2030@nsa.smm.lt
Kviečiame dalyvauti