Renginių grafikas
logo renginiu planas
Pagalba
Skambinkite
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
Akreditacija
In English
logo anglu veliava
eValdžios vartai
„Pasimatuok socialinio darbuotojo profesiją“
Artėjant Lietuvos socialinių darbuotojų dienai, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kartu su Lietuvos socialinių darbuotojų asociacija, šalies gimnazijų vyresnių klasių moksleivius kviečia prisijungti prie socialinės inciatyvos – rugsėjo 23 d. (penktadienį) 13 val. dalyvauti visuotinėje pamokoje „Pasimatuok socialinio darbuotojo profesiją“. Pamoką galima bus stebėti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Facebook paskyroje ir YouTube kanale:
Nuotolinės pamokos transliacija:
YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=_0r8Z5myLzM
Facebook: https://fb.me/e/1O982pS2P
Profesinio orientavimo paslauga mokykloms
Įgyvendinant Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos profesinio orientavimo sistemos reformą, siekiant gerinti profesinio orientavimo paslaugų prieinamumą mokyklose ir sudaryti sąlygas visiems mokiniams ugdytis karjeros kompetencijas, kurios yra svarbios norint sėkmingai pasirinkti mokymosi kryptį, profesiją ar darbo veiklą, pereiti iš mokymo aplinkos į darbo aplinką, taip pat tolesnei profesinei raidai ir mokymuisi, nuo 2022 m. rugsėjo mėnesio vidurio Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje darbą pradėjo dvi karjeros specialistės, kurios mokiniams teiks ugdymo karjerai, profesinio informavimo, profesinio konsultavimo paslaugas bendrojo ugdymo mokyklose.
„Skaidrumo akademija“ mokytojams
„Skaidrumo akademija“ mokytojams – tikslinė programa, pagal kurią Lietuvos bendrojo ugdymo ir profesinių mokyklų mokytojai bei kitų sričių atstovai, turintys žinių ir kompetencijų mokinių antikorupcinio sąmoningumo ugdymo srityje, keičiasi gerąja praktika.

Skaidrumo akademijos“ mokytojams koncepcija, uždaviniai, dalyvavimo formos ir registracija
ČIA>>>>

Tapk „Skaidrumo akademijos“ mokytojams mentoriumi, dalyviu arba bičiuliu!
Vyksta neuroedukaciniai užsiėmimai suaugusiems
Reikšmingiausios žmogaus mintys ir išgyvenimai, būdami pasąmoningos kilmės, gali būti greičiau išreikšti vaizdiniais nei kalba. Spalva, linija, simboliais ir vaizdiniais, skirtingomis dailės formomis bei priemonėmis įkūnijame savo jausmus, nuotaikas, visa, ką sunku įvardinti žodžiais. Tiesą apie save žmogus atranda pats, nes neuroedukacija – tai pažinimo ir bendravimo procesas erdvėje, tai dalyvių sukurti vaizdiniai ir pranešimai jiems. Užsiėmimai vyksta Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje, Savanorių g. 1, Zarasai, trečiadieniais, nuo 17:00 val. Norintys gali registruotis tel 8 626 69396.
Informacija ir nuotrauka Ritos Dūdėnės
Atnaujinto ugdymo turinio diegimo aktualijos
Zarasų rajono priešmokyklinio ugdymo mokytojos į naujus mokslo metus įžengė ne tik lydimos gausaus priešmokyklinukų būrio, bet ir su startuojančia atnaujinto turinio priešmokyklinio ugdymo programa.
Visos rajono mokyklų priešmokyklinio ugdymo grupės aprūpintos metodinės medžiagos komplektais, deleguoti atstovai dalyvavo mokymuose, dalinosi patirtimi, bet... Nežinomųjų ne tiek ir mažai.
Tad nieko nelaukdamos, rugsėjo 2 dieną, jau rinkomės į metodinio būrelio susirinkimą. Kaip sakoma, kelios galvos geriau nei viena. Kartu diskutuojant, gilinantis į programą, rekomendacijas, „Patirčių erdvių“ knygas, buvo sutarta dėl vieningo priešmokyklinio ugdymo grupių ugdymo proceso planavimo, pažangos ir pasiekimų vertinimo.
Kviečiame

Ukrainiečiai vaikai mokėsi lietuvių kalbos
Zarasų švietimo pagalbos tarnyba, atsiliepdama į Zarasų rajono savivaldybės siūlymą sudaryti sąlygas nuo karo pabėgusių ukrainiečių vaikams vasaros metu tobulinti lietuvių kalbos įgūdžius, organizavo ir vykdė edukacinę programą „Lietuvių kalba – moktis smagu“.
Programa buvo parengta taip, kad vaikams būtų ne tik naudinga, bet įdomu ir smagu mokytis, su daugybe praktinių ir kūrybinių užduočių. Juk vasara – atostogų metas!
Svarbiausias programos tikslas – tobulinti komunikacinius mokinių poreikius, kad jie per trumpą mokymosi laiką spėtų įgyti adaptacijai Lietuvoje reikalingiausių kalbos žinių.