Renginių grafikas
logo renginiu planas
Pagalba
Skambinkite
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
Akreditacija
In English
logo anglu veliava
eValdžios vartai
Pažintis su „Eurodesk“ programa
Lapkričio 28 d. Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos III ir IV klasių gimnazistai dalyvavo nuotoliniame profesinio orientavimo renginyje, skirtame pristatyti „Eurodesk“ programą. Šią programą pristatė Užimtumo tarnybos Panevėžio klientų aptarnavimo Utenos jaunimo užimtumo skyriaus vyriausioji specialistė Kristina Kuzmickienė ir programos „Jaunimo kelionės“ direktorė Laura Žūsinaitė.
Pristatymą pradėjo „Eurodesk“ programos atstovė Zarasuose Kristina Kuzmickienė. Programa „Eurodesk” yra Europos jaunimo informacijos tinklas, veikiantis 36 Europos šalyse ir teikiantis išskirtinę informaciją, skirtą jaunimui ir dirbantiems su jaunimu.
Rajono pedagogų Metodinė diena
Zarasų švietimo pagalbos tarnyba, lapkričio 3 dieną sukvietė pedagogus į tradicinę Metodinę dieną. Šių metų renginio tema „Bendrystė stiprina ryšius“.
Tai tradicinis rajono pedagogų renginys, kuomet mokinių atostogų metu, mokytojai gali užsiimti saviugda, kvalifikacijos tobulinimu, susitikti su kolegomis ir dalintis gerąja darbo patirtimi.
Šių metų susitikimo metu norėjome paskatinti mokytojus burtis bendrai veiklai, dalintis savo pasiekimais ir iškylančiais iššūkiais, juk tik veikdami kartu galime pasiekti gerų rezultatų.
Karjera su organizacija „Kastu“
Spalio 28 d. Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos IV ir III klasių mokiniai, paskatinti mokytojos Gitanos Kavaliauskaitės, susitiko su psichologe Genovaite Vadaišiene ir Zarasų švietimo pagalbos tarnybos karjeros specialiste Jurgita Jablonskiene bei dalyvavo nuotoliniame profesinio orientavimo renginyje. Organizacijos „Kastu“ paslaugas pristatė ir savo patirtimi dalinosi Rusnė Jazdauskaitė, šiuo metu Danijos universitete studijuojanti marketingą. Organizacija „Kastu” turi ilgametę patirtį ir itin platų bendradarbiavimo tinklą su užsienio šalių universitetais, nuolatos seka aukštojo mokslo tendencijas ir pokyčius. „Kastu“ yra sukūrusi elektroninę stojimo platformą, kuri šiuo metu yra viena pažangiausių Europoje.
Spalis - tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo
Spalis – Tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo. Tai yra kasmetinė pasaulinė mokyklų bibliotekų šventė. 2022-ųjų metų tema: „Skaitydami kuriame taikų ir harmoningą pasaulį“. Visame pasaulyje yra daug šalių, kurios susiduria su sunkiomis situacijomis, todėl šiais metais dalyviai kviečiami pamąstyti, kaip knygos ir skaitymas gali skatinti taiką ir harmoniją. Skaitykite daugiau>>>
Zarasų rajono mokyklų bibliotekininkų metodinis būrelis susitiko virtualioje erdvėje ir aptarė spalio mėnesio iniciatyvas, veiklos patirtis ir aktualijas, perspektyvas ir rekomendacijas darbui mokyklų bibliotekose.
Metodinė medžiaga integruotam gamtamoksliniam ugdymui 5-8 klasėse
Švietimo portalo metodinės medžiagos saugykloje naujai viešinama metodinė medžiaga integralaus gamtamokslinio ugdymo tematika.
Metodinėje medžiagoje pateikti ilgalaikių planų, veiklos planų ir užduočių skirtingiems pasiekimų lygiams pavyzdžiai.
Medžiaga skirta mokykloms, pasirinkusioms 5–8 klasėse dirbti pagal Gamtos mokslų bendrąją programą (2022), tačiau gali būti naudinga ir kitoms mokykloms, kuriose 7–8 klasėse bus mokomasi atskirų biologijos, chemijos ir fizikos dalykų.
Metodinė medžiaga integraliam gamtamoksliniam ugdymui 5–8 klasėse>>>>

Profesinio orientavimo paslauga mokykloms
Įgyvendinant Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos profesinio orientavimo sistemos reformą, siekiant gerinti profesinio orientavimo paslaugų prieinamumą mokyklose ir sudaryti sąlygas visiems mokiniams ugdytis karjeros kompetencijas, kurios yra svarbios norint sėkmingai pasirinkti mokymosi kryptį, profesiją ar darbo veiklą, pereiti iš mokymo aplinkos į darbo aplinką, taip pat tolesnei profesinei raidai ir mokymuisi, nuo 2022 m. rugsėjo mėnesio vidurio Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje darbą pradėjo dvi karjeros specialistės, kurios mokiniams teiks ugdymo karjerai, profesinio informavimo, profesinio konsultavimo paslaugas bendrojo ugdymo mokyklose.
„Skaidrumo akademija“ mokytojams
„Skaidrumo akademija“ mokytojams – tikslinė programa, pagal kurią Lietuvos bendrojo ugdymo ir profesinių mokyklų mokytojai bei kitų sričių atstovai, turintys žinių ir kompetencijų mokinių antikorupcinio sąmoningumo ugdymo srityje, keičiasi gerąja praktika.

Skaidrumo akademijos“ mokytojams koncepcija, uždaviniai, dalyvavimo formos ir registracija
ČIA>>>>

Tapk „Skaidrumo akademijos“ mokytojams mentoriumi, dalyviu arba bičiuliu!