Renginių grafikas
logo renginiu planas
UTA
ugdymo turinio atnaujinimas
TŪM
Tūkstantmečio mokyklų programa
ĮTRAUKUSIS
Itraukusis ugdymas
PROFESINIS ORIENTAVIMAS
profesinis
Pagalba
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
Akreditacija
In English
logo anglu veliava
eValdžios vartai
UKRAINIEČIAMS
Skelbiama atranka
ZARASŲ ŠVIETIMO PAGALBOS TARNYBA SKELBIA ATRANKĄ SOCIALINIO PEDAGOGO PAREIGYBEI
Pareigybės pavadinimas: socialinis pedagogas.
Pareigybės lygis – A (A2).
Darbo krūvis: 18 val. per savaitę (0,5 etato).
Darbo užmokesčio koeficientas nustatomas vadovaujantis Valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymo Nr. XIII-198, 5 priedu. Darbo užmokestis priklausys nuo darbo stažo, turimos kvalifikacijos.
Dokumentai priimami iki 2023 m. gruodžio 8 d. 16 val.
Pretendentai, atitinkantys kvalifikacinius reikalavimus, kviečiami į pokalbį 2023 m. gruodžio 14 d. nuo 10 val. Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje.

Reikalavimai pretendentui (spauskite toliau)
Paskaita „Internetiniai ištekliai darbui su specialiųjų ugdymosi poreikių vaikais“
Zarasų švietimo pagalbos specialistai, dirbantys su specialiųjų poreikių vaikais, ne tik atlieka tyrimus, rengia rekomendacijas, konsultuoja vaikus ir suaugusius, bet ir veda mokymus.
Ruošiantis įtraukiąjam ugdymui mokyklose, pedagogams iškyla daug klausimų. Į vieną jų - internetinių išteklių panaudojimo ugdymo procese galimybes - ir stengėmės atsakyti organizuodami nuotolinius mokymus.
Š. m. lapkričio 29 d. Zarasų švietimo pagalbos tarnyba organizavo nuotolinę paskaitą „Internetiniai ištekliai darbui su specialiųjų ugdymosi poreikių vaikais“, kurios paklausyti prisijungė gausus būrys Zarasų rajono mokytojų, mokytojų padėjėjų, švietimo pagalbos specialistų.
Lektorė, Zarasų švietimo pagalbos logopedė Dalia Antanavičienė, pristatė Zarasų švietimo tarnybos svetainę www.sczarasai.lt, jos skyriuje„Įtraukusis ugdymas“, patalpintą medžiagą, kuri aktuali visiems mokytojams.
Vyko mokymai „Žalingų medžiagų vartojimo prevencija mokykloje“
Apie psichotropinių medžiagų vartojimo prevenciją kalbama daug, išleista nemažai metodinių priemonių, nuolat vyksta mokymai. Deja, skaudūs įvykiai vis primena, kad sustoti negalima, apie tai reikia kalbėti ir ieškoti būdų, aiškintis priežastis ir įtakoti psichoaktyvių medžiagų vartojimo mažinimą ankstyvajame amžiuje.
Zarasų švietimo pagalbos tarnyba lapkričio 28 dieną vykdė nuotolinius mokymus „Žalingų medžiagų vartojimo prevencija mokykloje“. Į mokymus kvietėme rajono mokyklų bendruomenes, mokinių tėvus, įstaigų atstovus.
Ką gali padaryti mokytojai, tėvai, bendruomenė, kad užkirstų kelią vaikui eksperimentuoti su žalingomis psichoaktyviomis medžiagomis? Koncentruotuose mokymuose lektorius Girvydas Duoblys (koalicijos „Galiu gyventi“ advokacijos vadovas) pasidalino įžvalgomis apie psichoaktyvių medžiagų vartojimo augimą tarp paauglių ir kalbėjo, kaip tą sustabdyti. Ar tai įmanoma?
„Mokymosi tinklai“ kartu su ukrainiečiais
Zarasų švietimo pagalbos tarnyba kasmet dalyvauja Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos organizuojamoje suaugusiųjų mokymosi savaitėje. Tai metas, kuomet įstaigos, organizacijos kviečiamos organizuoti suaugusiems įvairius mokymus.
Šių metų Mokymosi savaitės tema - „Mokymosi tinklai“
Kaip sako organizatoriai - tai kvietimas suaugusiems pažvelgti į mokymąsi kaip į tinklą: vieni jau esame įsipainioję, kitus vis dar reikia „sugauti“ ir tam ieškome tinkamų tinklų, treti patys ieško tinklo, į kurį galėtų su džiaugsmu pakliūti.
Mokytojams
Lapkričio pabaigoje Nacionalinė švietimo agentūra pradės nuotolinių renginių ciklą
„Dalyko valstybinio brandos egzamino pristatymas“.
Susitikimuose bus aptariami valstybinių brandos egzaminų užduočių aprašai, vykdymo instrukcijos, tarpinių patikrinimų ir egzaminų užduočių pavyzdžiai bei kiti aktualūs klausimai.

Renginių grafikas ir prisijungimo nuorodos ČIA>>>>

Informacija bus pildoma.
Kviečiame registruotis ir dalyvauti
Kviečiame į mokymus 2023 m. lapkričio 28 d. 14:00 val. „Žalingų medžiagų vartojimas mokykloje“ nuotoliniu būdu (prisijungimo nuorodą atsiųsime užsiregistravusiems dalyviams).
Registracijos nuoroda ČIA>>>>
Lektorius – Girvydas Duoblys, advokacijos vadovas, narkotikų politikos ekspertas koalicija „Galiu gyventi“.
Mokymuose kalbėsime apie psichoaktyvių medžiagų pasaulį, kodėl paaugliai vartoja šias medžiagas ir ką daryti ir ko nedaryti, kad mažėtų vartojančiųjų.
Profesinio orientavimo renginys „Ateities perspektyvos“
Zarasų švietimo pagalbos tarnybos karjeros specialistai vykdo profesinio orientavimo renginius ir konsultacijas. Stengiamasi į veiklas įtraukti įvairius partnerius, kad dalijantis gerąja patirtimi kartu būtų užtikrinama paslaugų įvairovė, pasiekti geresni rezultatai.
Lapkričio 9 dieną Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos aktų salėje IV klasių gimnazistai dalyvavo ugdymo karjerai renginyje „Ateities perspektyvos“, kuris buvo skirtas apžvelgti gimnazistų profesijos pasirinkimų galimybes baigus gimnaziją. Renginys organizuotas kartu su Užimtumo tarnybos Panevėžio klientų aptarnavimo Utenos jaunimo užimtumo skyriaus specialistais.