Inovacijos apie skaitmeninius mokymo įrankius ir priemones
Parašė Administratorius· 2020-09-10 11:03
2020 m. rugsėjo mėnesį nuotoliniu būdu bus pristatomos įvairios inovacijos apie skaitmeninius mokymo įrankius ir priemones, mokymo metodikas, skirtas ir specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems vaikams ugdyti, ir skaitmenines mokymo aplinkas.

Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis ČIA
Dalyviams, užpildžiusiems registracijos anketą, prisijungimo adresas bus atsiųstas el. paštu, likus 1 dienai iki renginio pradžios.

Rugsėjo mėnesio susitikimų nuotoliniu būdu grafikas:

2020 m. rugsėjo 22 d. 15.30–17.00 val.
Vadovėlis. Online „Gyvų“ vadovėlių erdvė, UAB ,,Vadovėlis Online“
UAB ,,Vadovėlis Online“ atstovauja inovacijų bendrovei, kuriančiai pažangias naujoves švietimo sistemai. Bendrovė yra sukūrusi inovatyvią mokymų platformą EDUCTON, kurioje pateikiama interaktyvi skaitmeninė mokomoji medžiaga ir priemonės darbui su ja.


Išplėstos Naujienos
2020 m. rugsėjo 23 d. 15.30–17.00 val.
Edukaciniai robotai Photon, UAB ,,Lantelis“
Susitikimo metu bus pristatomas edukacinis įrankis ,,Photon Robot“, padedantis ikimokyklinio ir pradinio ugdymo mokytojams vesti įvairias pamokas – nuo programavimo iki matematikos ir kalbų.

2020 m. rugsėjo 29 d. 15.30–17.00 val. Priemonės STEM ugdymui. Platforma eLKlasė, UAB ,,Mokslo technologijos“
Susitikimo metu UAB ,,Mokslo technologijos“ atstovai pristatys priemones Cornelsen, Vernier gamtamoksliniam (STEM) ugdymui ir platformą eLKlasė. Sužinosite, kad Cornelsen – tai gamtos mokslų rinkiniai, skirti praktiniams užsiėmimams, tinkami kelioms darbo grupėms

2020 m. rugsėjo 30 d. 15.30–17.00 val.
Pilietis per 31 valandą, Lietuvos laisvosios rinkos institutas.
Lietuvos laisvosios rinkos instituto atstovai pristatys nemokamą medžiagą, skirtą dorinio ugdymo, pilietiškumo ir ekonomikos mokytojams, mokantiems 9–12 klasių mokinius. Integruotos socialinio ugdymo pamokos aktualiausioms visuomenės problemoms nagrinėti.