Mes esame
Parašė Administratorius· 2020-05-15 16:34
Zarasų trečiojo amžiaus universiteto (TAU) klausytojai aktyviai dalyvavo mokymuose, edukacinėse veiklose, išvykose. Turėjo dar daug numatytų veiklų: paskaitos, parodos, išvykos, bendravimas. Ir staiga... STOP! Mes pamatėme sustingusį pasaulį. Ir patys tarsi sustingom, nuščiuvom tame bendrame ir kartu kiekvienas asmeniškame, savame pasaulyje. Bet mes, kaip ir visas pasaulis – GYVENAME.
Gyvename šalia nematomo, nepažinto, pikto “korones” viruso. Vyresnio amžiaus žmonės priskiriami rizikos grupės asmenims ir patariama jiems patiems saugotis ir juos saugoti. Kaip viena iš apsaugos priemonių įvardijama distancijos laikymasis. Taip tai labai svarbu. Tačiau fizinė distancija, neturi tapti socialine izoliacija.

Mieli TAU klausytojai, laikydamiesi visų numatytų saugos priemonių (kaukę, skarą ar šaliką dengiančius burną ir nosį, pirštines, turėkite, dezinfekcinis skystis bus vietoje),

2020 m. gegužės 21 d. (ketvirtadienį) 12 val. renkamės lauke (skvere) tarp Zarasų švietimo pagalbos tarnybos ir “Ąžuolo” gimnazijos pastatų.

Kėdės bus pastatytos laikantis nustatytų atstumų. Pasisveikinimas, kaip reklamoje rodoma – dešinę ranką prie savo širdies priglaudžiam…

Įvertinę savo galimybes, ateikite pabūti kartu, pasikalbėti, kaip išgyvenate šį laikotarpį, pasidalinti džiaugsmais ir rūpesčiais, pasidžiaugti vieni kitais. Aptarsime veiklas pasikeitusiomis sąlygomis, pasiklausysime muzikos.

Saugokime vieni kitus ir būkime drauge.

Zarasų TAU direktorė Nadiežda Matušova