EPALE – Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninė platforma
Parašė Administratorius· 2020-05-15 16:23
https://epale.ec.europa.eu/lt
EPALE yra daugiakalbė, atviros narystės Europos bendruomenė, vienijanti suaugusiųjų mokymo specialistus – suaugusiųjų pedagogus ir instruktorius, konsultacijas ir pagalbą teikiančius darbuotojus, tyrėjus ir mokslininkus, politikos formuotojus ir visus besimokančiuosius suaugusiuosius.
EPALE priklauso Europos Sąjungos strategijai, kuria skatinama sukurti daugiau visiems suaugusiems skirtų mokymosi galimybių.
EPALE teikia daugybę suaugusiųjų mokymo specialistams, besimokantiems suaugusiesiems, svarbios aukštos kokybės, tikslios informacijos.
EPALE laikosi griežtos redakcijos politikos, kuri susijusi ir su suaugusiųjų mokymosi bendruomene. Norima, kad visi šios platformos naudotojai jaustųsi laukiami svetainėje ir pasitikėtų šioje platformoje skelbiama informacija.
PRISIJUNKITE ir tapkite didžiausios suaugusiųjų mokymosi bendruomenės Europoje dalimi!
Išplėstos Naujienos
Kaip naudotis „EPALE“ platforma?

Esate naujokė(-as) „Epale“ platformoje arba trūksta įgūdžių atliekant tam tikrus veiksmus platformoje? Nesijaudinkite – platformos naudojimas nesudėtingas, o Jums pagalbai yra 6 aiškinamieji vaizdo filmukai, kuriuose detaliai pademonstruota, kaip atlikti įvairius veiksmus.

https://epale.ec.europa.eu/lt/content/kaip-naudotis-epale-platforma-pades-6-aiskinamieji-filmukai

Junkitės į Europos suaugusiųjų švietėjų bendruomenę, naudokitės „Epale” lobynu ir papildykite jį savo kuriamu turiniu!