Spalvota laimė
Parašė Administratorius· 2019-11-04 16:21
Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje vyko linksmi ir spalvingi mokymai rajono pedagogams „Kūrybinė veikla – asmens bendrosios kultūros ugdymui“ su dailininke, knygų vaikams iliustratore Aušra Kiudulaite. Ji pristatė savo veiklą, jau išleistas jos iliustruotas knygas vaikams „Laimė yra lapė“ ir „Draugystė ant straublio galo“.
Menininkė atskleidė, kaip spalvoto popieriaus ir tik žirklių pagalba galima skatinti vaikus kurti, mąstyti, ieškoti sprendimų, mėgautis pačiu kūrybos procesu. Juk nuo pačios mažumės vaikai turi didžiulį kūrybinį potencialą, kurį labai svarbu pastebėti ir kryptingai lavinti.
Mokymų metu dalyviai patys išbandė spalvoto koliažo techniką, mėgavosi spalvų ir formų gausoje gimstančiais meno kūriniais. Dėkojame talentingajai Aušrai, kad pasidalino savo idėjomis. Tikimės, kad naujai išbandyti metodai ir kūrybos džiaugsmas įkvėps apsilankiusius pedagogus visa tai pritaikyti savo pamokose.
Mokymai organizuoti vykdant Zarasų rajono savivaldybės neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programos, finansuojamos savivaldybės biudžeto lėšomis, veiklas.