Lietuvos mokinių muzikos olimpiados rajoninis etapas
Parašė Administratorius· 2019-02-06 15:19


Vasario 5 dieną vyko Lietuvos mokinių muzikos olimpiados rajoninis etapas. Olimpiados tikslas – skatinti mokinių muzikinę kūrybinę raišką, plėtoti vaikų ir jaunimo muzikinius gebėjimus, kultūrą, kūrybiškumą, skatinti mokinių muzikavimą, teigiamas muzikos pažinimo ir dalyvavimo muzikiniame – kultūriniame gyvenime nuostatas, kelti muzikos dalyko prestižą.
Į šį renginį atvyko muzikos olimpiados mokyklinių etapų nugalėtojai iš Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos, Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos.
Olimpiados dalyviai, atsižvelgiant į amžių, skirstomi į dvi kategorijas: 9-12 ir 5-8 klasių mokiniai. Jų laukė nelengvos užduotys: muzikinių žinių testas; solfedžiavimo, ritmo pratimai; dainų atlikimas. Dalyviai turėjo atlikti ir savos kūrybos dainas.
Visi dalyviai pasirodė puikiai, jų atliekamos dainos skambėjo gyvai ir sukūrė jaukią muzikinę atmosferą. Vertinimo komisijai buvo nelengva išrinkti ir suskirstyti vietomis pačius geriausius.
Išplėstos Naujienos
5-8 klasių mokinių grupėje skirta:
1 vieta – Martynai Paradnikaitei, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos 8 klasės mokinei, mokytojas Gražvydas Gasparavičius.
2 vieta – Adrijai Zavackaitei, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos 7 klasės mokinei, mokytojas Gražvydas Gasparavičius.
3 vieta – Airingai Šapalaitei, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos 7 klasės mokinei, mokytojas Gražvydas Gasparavičius.

9-12 klasių mokinių grupėje skirta:
1 vieta – Rugilei Staskevičiūtei, Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos 2 gimnaz. klasės mokinei, mokytojas Gražvydas Gasparavičius.
2 vieta - Gabijai Malažinskaitei, Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos 3 gimnaz. klasės mokinei, mokytoja Eglė Kuzmienė.
3 vieta – Ievai Baronaitei, Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos2 gimnaz. klasės mokinei, mokytojas Gražvydas Gasparavičius.

Dėkojame muzikos mokytojui Gražvydui Gasparavičiui už olimpiados organizavimą, komisijos nariams, mokytojams už darbą ruošiant ir vertinant vaikus, o jauniesiems atlikėjams už ryžtą, sunkų darbą ir puikius pasirodymus.
Olimpiados nugalėtojoms Martynai ir Rugilei linkime sėkmės respublikiniame etape Klaipėdoje.