Antrokų paroda „Spalvotos dienos“
Parašė Administratorius· 2018-11-20 17:20
Lapkričio 14 dieną Zarasų švietimo tarnyboje buvo spalvinga, linksma ir muzikalu. Čia vyko Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos 2 c klasės mokinių dailės darbų parodo „Spalvotos dienos“ atidarymo popietė. Jau tapo gražia tradicija mokiniams lankytis tėvelių darbovietėse, susipažinti su Zarasų miesto įstaigomis, naujomis profesijomis, atlikti naujų įdomių veiklų. Šį kartą antrokai, mokytojos Reginos Gecevičienės vadovaujami, nupiešė labai gražių piešinių, o juos eksponuoti sumanė Elinos mamos darbovietėje.
Susirinkę mokiniai ir tėveliai gėrėjosi iškabintais piešiniais. Tarnybos direktorė Gintarė Laurikėnienė pristatė švietimo įstaigą, papasakojo, kad mokosi ne tik vaikai, bet ir mokytojai, pristatė Tarnybos veiklas, pakvietė tėvelius pasinaudoti Tarnybos specialistų paslaugomis.
Antrokų mokytoja Regina kalbėjo apie mokinių ir tėvų bendravimo svarbą, pasidžiaugė, kad atrandama laiko pabūti kartu, pagyrė antrokus, kurie labai stengėsi nupiešti spalvingus darbus ir juos parodyti tėveliams.
Išplėstos Naujienos
Mokytojos Dianos Skvarčinskaitės padedami vaikai padainavo skambių dainelių, pagrojo kanklėmis. Mokytoja Diana pasidžiaugė, kad vaikai muzikalūs, žingeidūs ir labai greit augantys...
O kad vaikai muzikalūs, galėjome įsitikinti klausydami Zarasų meno mokyklą lankančių antrokų muzikinių pasirodymų.
Taip ir prabėgo linksma ir meniška popietė. Visi pasivaišino suneštinėmis sveikuolių vaišėmis ir sutarė vėl susirinkti naujose erdvėse.
Ačiū mokytojoms Reginai ir Dianai už nuostabaus renginio organizavimą, o norinčius pasižiūrėti vaikų darbų parodą, kviečiame apsilankyti Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje.