5 klasė:
1 vieta- Jokūbas Matijošius, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, mokytoja Ramunė Šaltytė,
2 vieta- Ema Grigaitė, Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija, mokytoja Laima Dijokienė,
3 vieta- Goda Vainauskaitė, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, mokytoja Jūratė Gudavičienė,
3 vieta- Eglė Beinoraitė, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, mokytoja Jūratė Gudavičienė. 6 klasė:
1 vieta- Akvilė Zajančkauskaitė, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, mokytoja Zofija Maslianik,
2 vieta- Rugilė Staskevičiūtė, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, mokytoja Zofija Maslianik,
3 vieta- Goda Urbonavičiūtė, Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija, mokytoja Danutė Janušienė.
1 vieta- Jokūbas Matijošius, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, mokytoja Ramunė Šaltytė,
2 vieta- Ema Grigaitė, Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija, mokytoja Laima Dijokienė,
3 vieta- Goda Vainauskaitė, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, mokytoja Jūratė Gudavičienė,
3 vieta- Eglė Beinoraitė, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, mokytoja Jūratė Gudavičienė. 6 klasė:
1 vieta- Akvilė Zajančkauskaitė, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, mokytoja Zofija Maslianik,
2 vieta- Rugilė Staskevičiūtė, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, mokytoja Zofija Maslianik,
3 vieta- Goda Urbonavičiūtė, Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija, mokytoja Danutė Janušienė.
1 vieta- Nikolė Vavinskaitė, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, mokytoja Vilma Valainienė,
2 vieta- Gabrielė Šakalytė, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, mokytoja Aušra Pupeikienė,
3 vieta- Ugnė Emilija Gudonytė, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, mokytoja Vilma Valainienė.
1 vieta- Deividas Ruseckas, Zarasų „Ąžuolo“ gimnazija, 11 kl., mokytoja Nijolė Šiaučiūnienė,
2 vieta- Rasa Dainytė, Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija, 10 kl., mokytojas Antanas Svidinskas,
3 vieta- Justas Vaitonis, Zarasų „Ąžuolo“ gimnazija, 10 kl., mokytoja Nijolė Šiaučiūnienė.
Vasario 28 dieną Ignalinoje vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regiono etapas. Į Ignaliną atvažiavo geriausi skaitovai iš 10-ies rajonų.
5-8 klasių mokinių grupėje mūsų rajonui atstovavo Pauliaus Širvio progimnazijos 5c klasės mokinys Eimantas Raštutis. Jis skaitė Vytautės Žilinskaitės eilėraštį „Du varvekliai“.
Eimantui sekėsi labai gerai – jis užėmė III vietą. Konkursui Eimantą rengė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Andželika Vitkūnienė.
Labai gerai sekėsi ir kitiems mūsų rajono atstovams. „Ąžuolo“ gimnazijos abiturientė Greta Šepliakovaitė, skaičiusi Gintaro Grajausko „Įsimylėjusius poetus“, 9-12 klasių mokinių grupėje užėmė II vietą (ją konkursui rengė lietuvių kalbos mokytoja ekspertė Daiva Matijošienė), o „Ąžuolo“ gimnazijos literatūrinė abiturientų kompozicija pagal Juozo Erlicko eiles (režisierė Gražina Karlaitė) užėmė III vietą.
Lietuvių kalbos mokytojų metodinės grupės informacija
Lietuvos mokinių dailės olimpiados „Lietuvos dvarų istorijos“ rajoninio etapo laimėtojai:
1 vieta - Emilija Čypaitė, Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija, 9 kl., mokytoja Nomeda Saukienė, (Du savo darbus Emilija pristatys respublikiniame dailės olimpiados etape Vilniuje),
2 vieta - Laura Urniežiūtė, Zarasų meno mokykla, 6 kl., mokytoja Ramunė Sladkevičiūtė Dainienė,
2 vieta - Gabija Stulgytė, Zarasų „Ąžuolo“ gimnazija, 10 kl., mokytoja Jurgita Navickienė,
Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Po kūrėjo delnu...“ rajoninio etapo laimėtojai:
Konstrukcinių medžiagų grupė
1 vieta - Tomas Mieliauskas, Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija, III kl., mokytojas Antanas Svidinskas, (savo darbą pristatys respublikiniame technologijų olimpiados etape Kaune),
2 vieta - Ernestas Šaltys, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija, 8 kl., mokytojas Artūras Morkūnas,
3 vieta - Linas Vidrickas ir Dovydas Ribakovas, Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija, I kl., mokytojas Antanas Svidinskas.