Renginių grafikas
logo renginiu planas
Pagalba
Skambinkite
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
In English
logo anglu veliava
eValdžios vartai
Startuoja priėmimas į profesines mokyklas. Yra naujovių

Nuo gegužės 20 d. iki rugpjūčio 26 d. vyksiančiame priėmime į profesinio mokymo įstaigas šiemet gali dalyvauti ne tik norintieji įgyti kvalifikaciją pagal visą profesinio mokymo programą, kaip buvo įprasta iki šiol, bet ir I–IV gimnazijos klasių ir 9–10 bendrojo ugdymo mokyklų klasių mokiniai, norintys mokytis pagal atskirus profesinio mokymo modulius.
Nusprendusieji pasirinkti modulinį profesinį mokymą bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai mokysis kiek kitaip negu profesinių mokyklų auklėtiniai.
Jie galės rinktis tik dalį programos, t.y., vieną atskirą modulį, ir mokytis pagal jį. Pasirinkęs vieną modulį profesinėje mokykloje gimnazistas galės turėti nuo 3 iki 6 pamokų, o mokymasis truktų nuo vienerių iki dvejų metų.

Detalią informaciją skaitykite ČIA

Skelbiamas atnaujintas olimpiadų ir konkursų grafikas

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras informuoja apie Lietuvos mokinių dalykinių olimpiadų, konkursų ir kitų renginių organizavimo pasikeitimus.

Dalis renginių bus organizuojama nuotoliniu būdu arba perkeliama į kitus metus, dalis atšaukiama.

Detalią informaciją apie visus renginius ir atnaujintą jų grafiką rasite įsakyme ČIA

Švelninant karantiną

Išsamią informaciją skaitykite ČIA

Mes esame
Zarasų trečiojo amžiaus universiteto (TAU) klausytojai aktyviai dalyvavo mokymuose, edukacinėse veiklose, išvykose. Turėjo dar daug numatytų veiklų: paskaitos, parodos, išvykos, bendravimas. Ir staiga... STOP! Mes pamatėme sustingusį pasaulį. Ir patys tarsi sustingom, nuščiuvom tame bendrame ir kartu kiekvienas asmeniškame, savame pasaulyje. Bet mes, kaip ir visas pasaulis – GYVENAME.
Gyvename šalia nematomo, nepažinto, pikto “korones” viruso. Vyresnio amžiaus žmonės priskiriami rizikos grupės asmenims ir patariama jiems patiems saugotis ir juos saugoti. Kaip viena iš apsaugos priemonių įvardijama distancijos laikymasis. Taip tai labai svarbu. Tačiau fizinė distancija, neturi tapti socialine izoliacija.

Mieli TAU klausytojai, laikydamiesi visų numatytų saugos priemonių (kaukę, skarą ar šaliką dengiančius burną ir nosį, pirštines, turėkite, dezinfekcinis skystis bus vietoje),

2020 m. gegužės 21 d. (ketvirtadienį) 12 val. renkamės lauke (skvere) tarp Zarasų švietimo pagalbos tarnybos ir “Ąžuolo” gimnazijos pastatų.

Kėdės bus pastatytos laikantis nustatytų atstumų. Pasisveikinimas, kaip reklamoje rodoma – dešinę ranką prie savo širdies priglaudžiam…

Įvertinę savo galimybes, ateikite pabūti kartu, pasikalbėti, kaip išgyvenate šį laikotarpį, pasidalinti džiaugsmais ir rūpesčiais, pasidžiaugti vieni kitais. Aptarsime veiklas pasikeitusiomis sąlygomis, pasiklausysime muzikos.

Saugokime vieni kitus ir būkime drauge.

Zarasų TAU direktorė Nadiežda Matušova
EPALE – Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninė platforma
https://epale.ec.europa.eu/lt
EPALE yra daugiakalbė, atviros narystės Europos bendruomenė, vienijanti suaugusiųjų mokymo specialistus – suaugusiųjų pedagogus ir instruktorius, konsultacijas ir pagalbą teikiančius darbuotojus, tyrėjus ir mokslininkus, politikos formuotojus ir visus besimokančiuosius suaugusiuosius.
EPALE priklauso Europos Sąjungos strategijai, kuria skatinama sukurti daugiau visiems suaugusiems skirtų mokymosi galimybių.
EPALE teikia daugybę suaugusiųjų mokymo specialistams, besimokantiems suaugusiesiems, svarbios aukštos kokybės, tikslios informacijos.
EPALE laikosi griežtos redakcijos politikos, kuri susijusi ir su suaugusiųjų mokymosi bendruomene. Norima, kad visi šios platformos naudotojai jaustųsi laukiami svetainėje ir pasitikėtų šioje platformoje skelbiama informacija.
PRISIJUNKITE ir tapkite didžiausios suaugusiųjų mokymosi bendruomenės Europoje dalimi!
Skelbiami 49-ojo tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso nacionalinio etapo laimėtojai

„Parašykite žinutę suaugusiajam apie pasaulį, kuriame gyvename“ – tokia tema šiais metais epistolinį rašinį kūrė mokiniai iš viso pasaulio.
Epistolinio rašinio konkursas, rengiamas nuo 1971-ųjų, šiemet jau 49-asis. Jį rengia Pasaulinės pašto sąjungos (PPS) Tarptautinis biuras kartu su Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija (UNESCO). Konkursas organizuojamas dviem pakopomis: pirmiausia išrenkami vietiniai kiekvienos šalies nugalėtojai, tada jų rašiniai išverčiami į prancūzų kalbą ir siunčiami PPS Tarptautiniam biurui, kad galėtų dalyvauti tarptautiniame konkurso ture.

Šiemet nacionalinio etapo 2-osios vietos laimėtoja tapo Justė Sipavičiūtė, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijo mokinė, mokytoja Andželika Vitkūnienė. Sveikiname!

Daugiau informacijos ir protokolas.
„Skruzdėliuko Nežiniuko“ konkursas

Kas yra geriausia terapija ir veiksmingiausias vitaminas vaikams? Skaitymas balsu!

Be to, tai – pigiausias bei veiksmingiausias ugdymo būdas ir garantuotai smagus laikas drauge su brangiausiais! Vaikiškų knygelių autorė Rasa Dmuchovskienė drauge su leidykla „Jūsų Flintas“ kviečia dalyvauti konkurse!
Ką jums reikia padaryti? Tiesiog pasirinkti mėgiamiausią pasaką iš knygelių „Skruzdėliukas Nežiniukas“ ir įgarsinti ją. Video atsiųskite iki gegužės 27 d. į Skruzdėliuko Nežiniuko facebook paskyrą. Konkurse dalyvauti gali vaikai iki 10 metų.

Nepamirškite užpildyti dalyvio anketą!
Dalyvio anketą ir detalias konkurso sąlygas rasite ČIA