Renginių grafikas

Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Juostos sujungė dviejų rajonų bendruomenes

Nuo seno buvo tikima, kad „Juosta simbolizuoja gyvenimo kelią, kuris yra nuaudžiamas, nutiesiamas“, o juostos dovanojimas reiškia - susisieti keliais su žmogumi, atverti save ir savo santykį su kitu“.
Tautos kalba - etninės kultūros pamatas, jo dėka geriau suprantame tautos socialinę ir kultūros istoriją, išsiugdome meilę tėvynei, pilietinę savimonę ir tautinį tapatumą. Lietuvių juostos ir jų ornamentai yra vienas ryškiausių tapatumo simbolių. Turmanto pagrindinė mokykla gali didžiuotis – šiemet juostų pynimo mokėsi visi – ir ne vien todėl, kad 2017 -ieji – Tautinio kostiumo metai, bet palaikydami Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyvą: „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“, organizavome akciją „Nupink smagią juostą LIETUVAI“, kurios tikslas – 99 juostos (tiek, kiek metų Tėvynei), buvo įgyvendintas ir viršytas. Mes tada džiaugėmės, kad mokiniai dirbo labai aktyviai, kad nepažįstamas mums žmogus iš Vilniaus – Tomas Bartulevičius, paremdamas kilnią mūsų akciją, dovanojo beveik 5 kg laaabai reikalingų siūlų pynimui.
Zarasų rajono pedagogų Metodinė diena
Jau tapo gražia tradicija, mokinių rudens atostogų metu organizuoti Zarasų rajono pedagogų Metodinę dieną. Ši diena – galimybė rajono pedagogams susitikti kartu, susiplanuoti numatomą veiklą metodiniuose būreliuose, pasidalinti sėkmėmis ar rūpesčiais.
2017 m. lapkričio 2 d. į Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijoje vykusią Metodinę dieną rinkosi pedagogai iš visų rajono mokyklų. Renginį pradėjo gimnazistas Simonas Navickas, atlikęs savos kūrybos dainą. Zarasų švietimo pagalbos tarnybos direktorė Gintarė Laurikėnienė pasveikino susirinkusius, pristatė Metodinės dienos programą.
Tądien renginyje svečiavosi Viešosios įstaigos „Asmenybės brandos centras“ direktorė psichologė Aurelija Lingienė. Ji skaitė paskaitą apie prevencinių smurto ir patyčių programų įgyvendinimo galimybės ugdymo įstaigose. Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjas Stanislovas Kaulavičius renginio dalyviams pristatė pranešimą „Mokinių mokymosi pasiekimų gerinimas ir atotrūkio tarp mokyklų mažinimas“.
Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“
Kviečiame bendrojo lavinimo ar bendrąjį lavinimą teikiančių mokyklų 1–12 klasių mokinius dalyvauti informatikos ir informatinio mąstymo konkurse.
2017 m. konkurso I etapas vyks lapkričio 6–17 dienomis.
Konkurse dalyvauja 6 skirtingos mokinių grupės:
Kolegos (11–12 kl.)
Jauniai (9–10 kl.)
Draugai (7–8 kl.)
Bičiuliai (5–6 kl.)
Mažyliai (3–4 kl.)
Nykštukai (1–2 kl.)
Visa informacija apie konkursą svetainėje bebras.lt
Konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ Zarasuose
Zarasuose vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų tarptautinio mokinių, pedagogų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ rajoninis etapas. Konkursą organizavo Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyrius ir Zarasų švietimo pagalbos tarnyba.
Konkurso tikslas yra ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, propaguoti sveiką gyvenseną bei ugdyti vaikų atsakomybę.
Konkursas vyko Zarasų „Santarvės“ pradinėje mokykloje.
Sveikinimo žodį tarė, visiems sveikatos ir sėkmės palinkėjo Zarasų rajono savivaldybės administracijos švietimo ir kultūros skyriaus vedėjas Stanislovas Kaulavičius, Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos direktorė Valerija Palivoda.
Dainų dainelė 2018

Visus norinčius maloniai kviečiame ruoštis ir dalyvauti 2018 m. Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurse „Dainų dainelė“.

Pageidaujančių dalyvauti „Dainų dainelės“ konkurse solistų ir ansamblių vadovai iki gruodžio 1 dienos užpildo dalyvio anketą ir ją teikia Zarasų meno mokyklai.

Išsami informacija apie „Dainų dainelės“ konkursą skelbiama Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos puslapyje: http://www.cmm.lt/cms/lt/gabiu-vaiku-centras/dainu-dainele2.html
SVEIKINAME
KVIEČIAME SUAUGUSIUS MOKYTIS VOKIEČIŲ KALBOS
Bendrinė vokiečių kalba. 40 akademinių valandų programa. Pagal užsiregistravusių dalyvių skaičių ir poreikį bus formuojamos dvi grupės – pradedančiųjų ir pažengusiųjų. Mokymus ves vokiečių kalbos mokytoja Genovaitė Vadaišienė.

Mokymai mokami. Kaina priklausys nuo dalyvių skaičiaus. Tikslus laikas bus derinamas pirmojo susitikimo metu.

Kviečiame registruotis elektroniniu paštu pedag.centras@zarasai.lt arba tel. 8 385 51785 iki spalio 6 dienos.

Pirmas susitikimas su mokytoja vyks spalio 11 d. 17:00 val. Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje, Savanorių g. 1, Zarasai.
KVIEČIAME SUAUGUSIUS MOKYTIS ANGLŲ KALBOS
Bendrinė anglų kalba. 40 akademinių valandų programa. Pagal užsiregistravusių dalyvių skaičių ir poreikį bus formuojamos dvi grupės – pradedančiųjų ir pažengusiųjų. Mokymai vyks antradieniais ir ketvirtadieniais vakare. Mokymus ves savanorė Katrin Karlson. Ji yra atvykusi iš Niujorko valstijos, šiuo metu gyvena Zarasuose, turi anglų kalbos ir logopedo bakalaurą bei inkliuzinio ankstyvojo ugdymo magistrą.

Mokymai nemokami. Tikslus laikas bus derinamas pirmojo susitikimo metu.

Kviečiame registruotis elektroniniu paštu pedag.centras@zarasai.lt arba tel. 8 385 51785 iki spalio 6 dienos.

Pirmas susitikimas su mokytoja vyks spalio 10 d. 17:00 val. Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje, Savanorių g. 1, Zarasai.
.
Zarasų ir Pasvalio rajonų ugdymo įstaigų gerosios patirties sklaidos renginys

Naujiems mokslo metams prasidedant, Zarasų viešojoje bibliotekoje vyko Pasvalio ugdymo įstaigų direktorių, pavaduotojų ugdymui, ugdymą organizuojančių skyrių vedėjų, savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus, Švietimo pagalbos tarnybos vadovų posėdis-gerosios patirties sklaidos renginys Zarasų krašte.
Gerosios patirties sklaida ir profesinis bendradarbiavimas – tai mokymasis vieniems iš kitų, kurio metu plėtojamos ir vystomos žinios, supratimas, požiūriai ir vertybės. Svarbiausia – gerosios patirties pavyzdžių diegimas ugdymo kokybei gerinti.
Renginio dalyvius pasveikino Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, palinkėjo gerų įspūdžių ir sėkmės prasidedant naujiems mokslo metams, Pasvalio delegacijai įteikė albumą apie Zarasus.
Pagalba vaikų globėjams tęsiama
Įgyvendindami projektą „Globos ir įvaikinimo sistemos tobulinimas 2017 m. Zarasų rajono savivaldybėje“ Švietimo pagalbos tarnybos atestuotos socialinės darbuotojos ne tik vykdome tiesiogines paieškos, rengimo, atrankos paslaugas potencialiems globėjams (rūpintojams) bei įtėviams, bet ir siekiame skleisti vaikų globos šeimose ir įvaikinimo idėją, užtikriname teikiamų paslaugų tęstinumą ir nenutrūkstamumą.
Projekto tikslas – tęsti nuoseklias globėjų (rūpintojų) ir įtėvių paieškos, rengimo, atrankos, konsultavimo ir tęstinės pagalbos jiems teikimo paslaugas.
Projekto rėmuose teikiamos šios paslaugos:
– Paslaugos esamiems globėjams (rūpintojams) ir įvaikintojams – nemokamos psichologinės konsultacijos, socialinės konsultacijos, palaikymas ir palydėjimas pagal poreikį, pagalba sprendžiant vaiko elgesio iššūkius, dėl vaiko elgesio ir emocijų sunkumų; dėl vaiko ir globėjų ar įtėvių tarpusavio santykių; dėl vaiko sunkumų mokykloje ir namuose; dėl paauglystės krizių.
– Taip pat, organizuojamos nemokamos savipagalbos grupės. Prie vienos iš grupių galite prisijungti jau nuo 2017 m. rugsėjo. Ši grupė skirta globėjams ir įtėviams, kurie augina be tėvų globos likusius vaikus.