Renginių grafikas
logo renginiu planas
Pagalba
Skambinkite
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
In English
logo anglu veliava
eValdžios vartai
Zarasų TAU – kviečia!
Mieli TAU klausytojai,
laikydamiesi visų numatytų saugos priemonių (turėkite kaukę dengiančią burną ir nosį, dezinfekcinis skystis bus vietoje) renkamės

spalio 1 d. (ketvirtadienį) 12 val.

Zarasų švietimo pagalbos tarnyboje (arba šalia tarnybos, skvere).


Visi dalyviai bus registruojami, laikomasi atstumų ir kitų saugos reikalavimų.
Pirmajame susitikime aptarsime tolesnes mokymosi sąlygas, mokymosi planus, edukacinių išvykų galimybes ir kitus aktualius klausimus.

Zarasų Trečiojo amžiaus universiteto klausytojai su meile ir dėkingumu taria AČIŪ visiems palaikantiems ir padedantiems vykdyti universiteto veiklas. Veiklų partnerius, savivaldos ir bendruomenės atstovus besidominčius TAU veikla norinčius dalyvauti renginyje, prašome apie dalyvavimą informuoti iki spalio 1 d. 9.00 val. tel. 869813009, arba el. paštu nad.matusova@gmail.com Būkime drauge, dalinkimės pažinimo džiaugsmu ir saugokime vieni kitus.

Zarasų TAU direktorė Nadiežda Matušova
Inovacijos apie skaitmeninius mokymo įrankius ir priemones
2020 m. rugsėjo mėnesį nuotoliniu būdu bus pristatomos įvairios inovacijos apie skaitmeninius mokymo įrankius ir priemones, mokymo metodikas, skirtas ir specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems vaikams ugdyti, ir skaitmenines mokymo aplinkas.

Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis ČIA
Dalyviams, užpildžiusiems registracijos anketą, prisijungimo adresas bus atsiųstas el. paštu, likus 1 dienai iki renginio pradžios.

Rugsėjo mėnesio susitikimų nuotoliniu būdu grafikas:

2020 m. rugsėjo 29 d. 15.30–17.00 val.
Priemonės STEM ugdymui. Platforma eLKlasė, UAB ,,Mokslo technologijos“
Susitikimo metu UAB ,,Mokslo technologijos“ atstovai pristatys priemones Cornelsen, Vernier gamtamoksliniam (STEM) ugdymui ir platformą eLKlasė. Sužinosite, kad Cornelsen – tai gamtos mokslų rinkiniai, skirti praktiniams užsiėmimams, tinkami kelioms darbo grupėms.

Su Mokslo ir žinių diena!
Kviečiame mokytojus dalyvauti informacinėse vaizdo konferencijose

2020 m. rugpjūčio 24–rugsėjo 4 dienomis kviečiame mokytojus dalyvauti informacinėse vaizdo konferencijose.

Jose bus pristatomos dalykų srities naujienos: pradinio ir pagrindinio ugdymo Bendrųjų programų atnaujinimo darbai ir ugdymo organizavimas nuotolinio mokymo sąlygomis.

Informacinių vaizdo konferencijų grafikas ir registracija ČIA

Edukaciniai filmukai ikimokyklinukams ir priešmokyklinukams
Tai - Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos bendras projektas „Pažinkime vaikystę“.
20 edukacinių filmukų – praktinių veiklų pavyzdžių, padėsiančių ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo mokytojams ar tėvams sudominti vaikus skaičiavimu, teatro, dailės menu, sveika mityba ir kt.
Savo patirtimi dalijosi ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojai, vaikai su mamomis, visuomenės sveikatos specialistai, menininkai ir kt.
Filmuota medžiaga skelbiama viešai. Ja gali naudotis įstaigos, įgyvendinančios ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo programas, tėvai, visi, kurie domisi mažų vaikų ugdymu.

Edukaciniai filmai skelbiami ČIA

„Vienas langelis“
REIKALAVIMAI LANKYTOJUI