Renginių grafikas

Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
eValdžios vartai
Skambinkite
Pagalba
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Inovacijos apie skaitmeninius mokymo įrankius ir priemones
2020 m. rugsėjo mėnesį nuotoliniu būdu bus pristatomos įvairios inovacijos apie skaitmeninius mokymo įrankius ir priemones, mokymo metodikas, skirtas ir specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems vaikams ugdyti, ir skaitmenines mokymo aplinkas.

Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis ČIA
Dalyviams, užpildžiusiems registracijos anketą, prisijungimo adresas bus atsiųstas el. paštu, likus 1 dienai iki renginio pradžios.

Rugsėjo mėnesio susitikimų nuotoliniu būdu grafikas:

2020 m. rugsėjo 22 d. 15.30–17.00 val.
Vadovėlis. Online „Gyvų“ vadovėlių erdvė, UAB ,,Vadovėlis Online“
UAB ,,Vadovėlis Online“ atstovauja inovacijų bendrovei, kuriančiai pažangias naujoves švietimo sistemai. Bendrovė yra sukūrusi inovatyvią mokymų platformą EDUCTON, kurioje pateikiama interaktyvi skaitmeninė mokomoji medžiaga ir priemonės darbui su ja.

Su Mokslo ir žinių diena!
Kviečiame mokytojus dalyvauti informacinėse vaizdo konferencijose

2020 m. rugpjūčio 24–rugsėjo 4 dienomis kviečiame mokytojus dalyvauti informacinėse vaizdo konferencijose.

Jose bus pristatomos dalykų srities naujienos: pradinio ir pagrindinio ugdymo Bendrųjų programų atnaujinimo darbai ir ugdymo organizavimas nuotolinio mokymo sąlygomis.

Informacinių vaizdo konferencijų grafikas ir registracija ČIA

Edukaciniai filmukai ikimokyklinukams ir priešmokyklinukams
Tai - Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos ir Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos bendras projektas „Pažinkime vaikystę“.
20 edukacinių filmukų – praktinių veiklų pavyzdžių, padėsiančių ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo mokytojams ar tėvams sudominti vaikus skaičiavimu, teatro, dailės menu, sveika mityba ir kt.
Savo patirtimi dalijosi ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojai, vaikai su mamomis, visuomenės sveikatos specialistai, menininkai ir kt.
Filmuota medžiaga skelbiama viešai. Ja gali naudotis įstaigos, įgyvendinančios ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo programas, tėvai, visi, kurie domisi mažų vaikų ugdymu.

Edukaciniai filmai skelbiami ČIA

„Vienas langelis“
REIKALAVIMAI LANKYTOJUI
„Epale“ penkerių metų rezultatai
Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninė platforma „Epale“ švenčia 5 metų sukaktį. Nors jubiliejus visai nedidelis, tačiau pasiekimai ir rezultatai džiuginantys ir motyvuojantys tęsti veiklas. „Epale“ Lietuvoje šiuo metu užsiregistravę 2604 vartotojai, o visoje Europoje skaičius neseniai perkopė 70 tūkstančių! Junkitės į Europos suaugusiųjų švietėjų bendruomenę, naudokitės „Epale” lobynu ir papildykite jį savo kuriamu turiniu! https://epale.ec.europa.eu/lt

Zarasų rajono savivaldybė skelbia konkursą Zarasų švietimo pagalbos tarnybos direktoriaus pareigoms eiti
Konkurso paskelbimo data – 2020 m. liepos 2 d. Pretendentų atrankos posėdis – 2020 m. lapkričio 20 d. Dokumentai priimami iki 2020 m. lapkričio 6 d.15.45 val. Pagrindinis konkurso skelbimas:

www.zarasai.lt

Zarasų rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyrius
„Lyderių laiko 3“ biblioteką papildė šešios knygos
„Pasiruošimas darbui su vaikais, turinčiais autizmo spektro sutrikimų“

Ruošiantis rugsėjui, Sutrikusios raidos vaikų konsultavimo skyriaus specialistai rekomenduoja mokytojo vadovą „Pasiruošimas darbui su vaikais, turinčiais autizmo spektro sutrikimų“.

Mokyti vaikus, turinčius autizmo spektro sutrikimų, atrodo bauginanti užduotis, tačiau tinkamai pasirengus galima pradėti sklandžiai.
Šis vadovas padės išsiaiškinti, ko verta tikėtis, ir parodys, kaip paversti savo klasę efektyvaus mokymosi erdve.

Rekomendacijų leidinys ČIA

Nepilnamečių darbas

Baigiantis mokslo metams prasideda nepilnamečių darbo paieškos, tačiau įstatymų leidėjas šią asmenų grupę yra išskyrę ir nustatė kitokį įdarbinimo, darbo santykių reguliavimą nei pilnamečių asmenų.

Išsami informacija ČIA