Renginių grafikas

Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
eValdžios vartai
Skambinkite
Pagalba
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Olimpiados ir konkursai baigėsi – sėkmės kiekvienam
Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurse (41) bei rajono raštingumo konkurse 5-7 kl. mokiniams (40). Gausus matematikos mylėtojų būrys (34) susirinko į rajoninę 6-8 kl. matematikos olimpiadą. Mokinių dalyvavimas renginiuose – atsakingas ir rimtas įpareigojimas. Žinoma, papildomai mokytis ir tobulintis yra nelengva, tačiau labai įdomu. Džiugu, kad be žinių gilinimo ir sunkių užduočių, olimpiadų ir konkursų dalyviams tai buvo gera proga išbandyti save, paskata tobulėti ir siekti naujų mokslo aukštumų.
Olimpiados organizatoriai ir vertinimo komisija džiaugiasi, kad mokiniai geba krimsti kietus mokslo riešutėlius įveikdami respublikinių olimpiadų ir konkursų užduotis ir sveikina ne tik nugalėtojus – geriausius iš geriausių, bet ir visus dalyvius, nes olimpiadų ir konkursų užduotis sėkmingai įveikė visi.
Pasidžiaukime laimėtojais. Šiais mokslo metais net keturi mūsų rajono mokiniai tapo respublikinių olimpiadų nugalėtojais. Lina Jurevičiūtė Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos 3-ios gimnazijinės klasės mokinė (mokytoja Nomeda Saukienė) tapo Lietuvos mokinių dailės olimpiados nugalėtoja bei pelnė Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos pirmojo laipsnio diplomą ir medalį. Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje Alytuje Karinė Amirjan, Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos 10 kl. mokinė (mokytoja Svetlana Raugienė) užėmė antrąją vietą ir apdovanota Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos antrojo laipsnio diplomu ir Pagyrimo raštu. Jelena Palivoda, Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos 2 gimnazijinės klasės mokinė (mokytoja Liubovė Bekiš) tapo Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiados antrosios vietos laimėtoja bei pelnė Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos antrojo laipsnio diplomą ir medalį. Sveikiname Augustiną Šukį, Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos 1-os gimnazijinės klasės mokinį (mokytoja Aldona Žiliukienė), pelniusį Lietuvos mokinių 22-osios informatikos olimpiadoje Lietuvos mokinių informavimo ir techninės kūrybos centro diplomą. Mantas Stankevičius, Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos 3 gimnazijos klasės mokinys (mokytoja Gražina Makaveckienė) apdovanotas Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos Pagyrimo raštu už prozą 43-ajame Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurse.
Sveikiname ir visus 155 visų olimpiadų ir konkursų laimėtojus bei 50 pirmų vietų nugalėtojų. Džiaugiamės, kad sėkmė jų neaplenkė.
Dėkojame mokytojams, kurie rengė mokinius, lydėjo juos ir palaikė išmintingu žodžiu. Ačiū mokyklų vadovams ir administracijoms už sudarytas galimybes mokiniams ir mokytojams dalyvauti olimpiadose ir konkursuose, rajoninių olimpiadų ir konkursų užduočių rengėjams – už darbą parenkant ir ruošiant užduotis, vertinimo komisijoms – už pareigingą, kruopštų ir nuoširdų darbą vertinant mokinių atliktas užduotis.
Šių metų olimpiados ir konkursai baigėsi – sėkmės kitąmet.

Švietimo centro metodininkė Jolanta Lašaitė