Renginių grafikas

Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
eValdžios vartai
Skambinkite
Pagalba
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Konkursas „Žodi, suskambėk“
Gėrėjomės mokinių pasiruošimu bei eilėraščių pasirinkimu. Vertinimo komisijai: mokytojai ekspertei Andželikai Vitkūnienei, Švietimo ir kultūros skyriaus vyriausiajai specialistei Kristinai Kazancevienei bei Zarasų meno mokyklos direktoriaus pavaduotojai Rasai Juškėnienei teko sunki užduotis – iš visų pasirodžiusiųjų išrinkti prizinių vietų laimėtojus.
Kol vertinimo komisija dirbo, bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Jolanta Lementauskienė supažindino su bibliotekos paslaugomis, pakvietė visus čia lankytis ir pasinaudoti jos siūlomomis inovatyviomis ir smagiomis veiklomis. Metodininkė Jolanta Lašaitė pristatė vaikų Metų knygos rinkimų knygas – nominantes, kvietė dalyvauti rinkimuose ir balsuoti už labiausiai patikusią knygą.
Prieš paskelbiant nugalėtojus, savo prizą pasirinktam skaitovui įteikė vyresnių klasių skaitovės Justė ir Neda. Jos dovaną skyrė Gertrūdai Turlovič. Kaip ir kiekvienais metais, paskatinimo dovaną įsteigė bibliotekos atstovai, ji atiteko Viltei Šileikytei.
Seimo nario padėjėja Regina Račkauskienė perdavė Algimanto Dumbravos sveikinimus, pasidžiaugė, kad visi dalyviai puikiai atliko savo užduotis, palinkėjo ir toliau mėgti ir puoselėti lietuvišką žodį. Seimo nario atstovė, buvusi pradinių klasių mokytoja Alicija Dumbravienė pagyrė dalyvius ir savo kolegas mokytojus už jų pastangas ir nuoširdų darbą, palinkėjo nenusiminti, jei ne visiems teko prizinės vietos, nes dalyvavimas šiame konkurse jau yra labai svarbus pasiekimas.
Atėjo svarbus momentas. Vertinimo komisijos pirmininkė Andželika apžvelgė visų dalyvių pasirodymus, pateikė vertingų pastabų ir pasiūlymų, į ką turėtų atkreipti dėmesį meninio skaitymo konkursų dalyviai ir juos ruošiantys mokytojai.
Nugalėtojais tapo:
I vieta – Gertrūda Turlovič, Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija, mokytoja Janina Malcienė.
II vieta – Adelija Bulyginaitė, Zarasų „Santarvės“ pradinė mokykla, mokytoja Alina Guntulienė.
III vieta – Ditė Apanskaitė, Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija, mokytoja Janina Malcienė.
Visi dalyviai gavo Zarasų švietimo pagalbos tarnybos padėkas bei saldžias dovanėles, Seimo nario paskatinimo dovanėles, o prizinių vietų laimėtojai – Švietimo ir kultūros skyriaus padėkos raštus ir Seimo nario dovanas.
Dėkojame bibliotekos direktorei bei šauniam kolektyvui už malonų priėmimą. Seimo nariui Algimantui Dumbravai už paramą, Vertinimo komisijai už sunkų darbą vertinant ir renkant nugalėtojus, mokytojams už puikiai paruoštus vaikus ir visiems dalyviams už gražius pasirodymus.
Linkime visiems mėgti ir saugoti mūsų kalbą, skaityti knygas, dalyvauti konkursuose ir mėgautis artėjančių švenčių laukimu.

Zarasų švietimo pagalbos tarnybos informacija