Renginių grafikas

Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
Pagalba
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Audriui - sidabro medalis!
Mokytojai dalyvavo kvalifikacijos tobulinimo seminare, uždavinių sprendimų aptarimuose bei ekskursijose. Ir žinoma, visi palaikantieji besivaržančius mokinius, galėjo stebėti jų rezultatus „online“ ir „sirgti“ už savo favoritus.
Olimpiados uždaryme, balandžio 1 dieną, visus susirinkusius sveikino Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Pagrindinio ir vidurinio ugdymo skyriaus vedėja dr. Loreta Žadeikaitė, Vilniaus universiteto Informatikos instituto direktorius prof. Romas Baronas, 30-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados vertinimo komisijos pirmininkė dr. Jūratė Skūpienė ir LMIO 2019 organizavimo komisijos pirmininkė Liliana Rukienė.
Džiaugiamės Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos vienuoliktoko Audriaus Mardoso pasiekimu. Jis – sidabro medalio laimėtojas!
Sidabro medaliais ir prizais, kuriuos įsteigė rėmėjai Devbridge bei DXC Baltic apdovanoti tik 6 mokiniai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės bei Zarasų.
„Tokiuose turnyruose pamatai, ko tau trūksta, kad būtum geresnis. Tobulėjimas niekada nesibaigia. Juo vieta aukštesnė, juo sunkiau žengt ant aukštesnės pakopos, – kalba Audriaus mokytojas Antanas Burkšaitis iš Lukšių, pelnęs respublikos Metų mokytojo vardą už puikų mokinių paruošimą olimpiadoms, M. Rostropovičiaus fondo apdovanojimą už sėkmingą darbą su gabiais vaikais. –„Audrius puikiai moka dirbti savarankiškai, skaityti nurodytą literatūrą, įsisavinti sudėtingą teorinę medžiagą. Jis - išskirtinis atvejis“.

Parengta pagal olimpiados organizatorių – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro (LMNŠC) medžiagą.