Renginių grafikas

Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
Pagalba
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Kartas jungia meno kalba
Kartu su Kornelija parodos atidaryme dalyvavo jos mokytoja Petronė Sekonienė, Zarasų trečiojo amžiaus universiteto vadovė Nadiežda Matušova. MČTAU rektorė Zita Žebrauskienė įteikė Kornelijai padėkos raštą ir palinkėjo sėkmės pasirinkimo kelyje.
Vyresniosios kartos menininkai domėjosi Kornelijos tapybos technika, jos ateities planais, o jaunoji dailininkė žavėjosi vyresniųjų kolegų darbais, jų jaunatviškumu ir nuoširdumu.
Ką apie savo kūrybą ir šią parodą kalba pati Kornelija? „Po parodos atidarymo Zarasuose, gavau galimybę savo parodą atidaryti Vilniuje. Lietuvos edukologijos universitete aš pristačiau savo paroda „Išgirsk juos“, o tautodailės fakulteto auksarankiai parodoje pristatė savo tapybos darbų ir rankdarbių.
Žavėjausi tais žmonėmis. Juose ir pamačiau būtent tai, kas atsispindėjo mano darbuose. Akys žibėte žiba, o širdys trokšta būti išgirstos. Seniai kada jaučiau tokia šilumą, meilę, atvirą žavesį žmogumi. Jie taip šiltai mane priėmė. Kiekvienas priėjo, paklausė, papasakojo apie save. Gera buvo matyti, kiek džiaugsmo jiems suteikė tik paprastas pokalbis. Sulaukiau daug sveikinimų, šiltai pasveikino LEU profesoriai, tautodailės fakulteto dekanė ir pati MČTAU rektorė dc. Zita Žebrauskienė, kuri mane ir atrado Zarasuose. Po atidarymo jaučiausi labai laiminga, nes tik tokių žmonių dėka suprantu, kad stoviu geram kelyje. Juk svarbiausia nebijoti dirbti ir drąsiai svajoti. Ir dar labai svarbu suprasti, kad mes atėjome duoti, o ne imti. Juk išeidami mes neišsinešime nieko... Grįžau su naujais siekiais ir tvirtai žinodama, kad greitai vėl susitiksim su naujomis idėjomis. Šiandien nebūčiau čia kur esu, jei nebūčiau gavusi tokio stipraus palaikymo iš man brangių žmonių. Ir tai tik kelio pradžia.“
Linkime Kornelijai naujų įkvėpimų ir kuo didžiausios sėkmės juos įgyvendinant!

Zarasų švietimo pagalbos tarnybos informacija
Nuotrauka iš Medardo Čobato trečiojo amžiaus universiteto archyvo.