Renginių grafikas

Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
Pagalba
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Zarasuose startavo aukščiausių tarptautinių standartų savižudybių prevencijos mokymai
„ASIST“ mokymuose dalyvavo 60 Zarasų miesto ir rajono gyventojų: socialinių darbuotojų, dvasininkų, gydytojų, slaugytojų, mokytojų, seniūnijų darbuotojų, bibliotekininkų, policijos ir priešgaisrinės apsaugos pareigūnų, gydytojų psichiatrų, psichologų, savivaldybės administracijos ir kitų įstaigų atstovų.
Balandžio mėnesį vyks keturi „SafeTALK“ mokymai. Tai – keturių astronominių valandų mokymai, kurie padeda dalyviams pastebėti ir atpažinti savižudybės pavojų ir nukreipti žmogų pagalbos link. „SafeTALK“ mokymai yra skirti visiems norintiems giliau susipažinti su savižudybių problemomis ir juos baigus būti labiau pasirengusiems padėti žmonėms, ketinantiems nusižudyti, suteikti jiems žinių, kaip ir kur rasti reikiamą pagalbą.
„SafeTALK“ mokymai vyks Zarasuose balandžio 6 dieną , Dusetose ir Salake balandžio 5 dieną. Dalyvauti kviečiami seniūnijų, bendruomenių atstovai, pedagogai, policininkai, ugniagesiai, slaugytojai, šeimos gydytojai, socialiniai darbuotojai, dvasininkai, bibliotekininkai, kultūros darbuotojai, visuomenės sveikatos specialistai, nevyriausybinių organizacijų atstovai ir kiti norintys geriau suprasti savižudybių problemą.
Dėl išsamesnės informacijos apie mokymus ir registracijos į juos, susisiekite su projekto koordinatore Nadiežda Matušova tel. 8 69813009 arba elektroniniu paštu nad.matusova@gmail.com
Zarasų švietimo pagalbos tarnybos informacija