logo anglu veliava
eValdžios vartai
UKRAINIEČIAMS
Lietuvių kalbos olimpiadoje
Olimpiados nugalėtojais 9-10-ų klasių grupėje tapo 1-ą vietą užėmusi Rimgailė Dainytė, besimokanti J.Gruodžio vidurinėje mokykloje (mokytoja Rima Kėblienė), 2-ą vietą užėmė Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos mokinė Karolina Popovaitė (mokytoja Daiva Matijošienė), o 3-ią vietą laimėjo Mantvydas Merkis iš Dusetų K.Būgos gimnazijos (mokytoja Dainora Biliūnaitė). Visos 11-12-ų klasių grupės nugalėtojos – Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos mokinės: 1-a vieta atiteko Robertai Matusevičiūtei, 2-ą vietą pelnė Goda Bikulčiūtė (abi mokines olimpiadai parengė D.Matijošienė), 3-ią vietą užėmė Ugnė Vainiūnaitė (mokytoja Gitana Vasalauskienė). Respublikinėje lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiadoje Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams dalyvaus 1-as vietas pelniusios Rimgailė Dainytė ir Roberta Matusevičiūtė. Vertinimo komisijos pirmininkė mokytoja Gitana Vasalauskienė Nuotraukos ZŠC metodininkės Laimos Mikitienės