Renginių grafikas

Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
Pagalba
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Globėjų šeimų vakaronė
Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Irena Gaigalienė pasidžiaugė, kad globos įstaigų pertvarkos procesas mūsų rajone įsibėgėja. Atsiranda žmonių, kurie domisi įvaikinimo ir globos galimybėmis ir yra pasiryžę į savo namus priimti globojamus vaikus. Buvo linkima tokius bendrus suėjimus daryti dažniau, kad globėjai galėtų ir pabendrauti, ir kartu pasidžiaugti.
Šaunioji mama Eglė Vaitkevičienė pasidalino patirtimi, kaip sekasi jos 13 vaikų šeimynoje, kaip tenka dalintis meile, kuri sugrįžta keleriopai.
Kol psichologas Antanas Grigas globėjams skaitė paskaitą „Sėkmingo bendravimo su vaikais principai“, vaikai susirinko atskiroje patalpoje, kur vyko kūrybinės dirbtuvėlės. Bekalbant apie šventinį laikotarpį ir bekuriant spalvotus darbelius, į patalpą įžengė Kalėdų Senelis! Kiek džiaugsmo vaikams! Jie ne tik bendravo su Seneliu, sakė eilėraščius, dainavo, bet ir mokė jį piešti. O Senelis nepagailėjo visiems saldžių dovanų ir palinkėjo gerų ateinančių metų.
Džiugiai ir turiningai prabėgo vakaronė. Vieni kitiems linkėdami ramybės, sveikatos, atsisveikinome iki kitų kartų.
Vaiko globa ar įvaikinimas – tai ypatinga dovana, suteikianti tėvų globos netekusiam vaikui laimingą vaikystę ir galimybę augti sveikoje, saugioje, mylinčioje aplinkoje. Jei Jūsų namuose gali atsirasti vietos vaikui, kuriam reikia mylinčios šeimos, kviečiame Jus tapti globėjais ar įtėviais.
Visais klausimais, susijusiais su globa ir įvaikinimu kviečiame kreiptis į Zarasų rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrių ir Zarasų švietimo pagalbos tarnybą.