Renginių grafikas

Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
eValdžios vartai
Skambinkite
Pagalba
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Edukacinė išvyka į Trakus
Projektinės veiklos vykdymui pritaria ir remia rajono savivaldybė, ugdymo įstaigos, kitos organizacijos. Trakų švietimo centras yra sudaręs su ugdymo įstaigomis kvalifikacijos tobulinimo ir lėšų naudojimo sutartis. Įdomi Trakų kolegų metodinės veiklos patirtis.
Mintimis apie Zarasų švietimo centro veiklą dalijosi direktoriaus pavaduotoja pavaduojanti direktorių Nadiežda Matušova, metodininkai, PPT specialistai.
Pasidaliję veiklos patirtimi su Trakų kolegomis aplankėme Lietuvos Respublikos Seimą. Čia susitikome su zarasiškiais dirbančiais Seime. Bendravome su Seimo nariu Algimantu Dumbrava, Atkuriamojo Seimo nariu Petru Papovu, Seimo komitetų ir komisijų patarėju Rolandu Juknevičiumi. Taip pat susitikome su Seimo pirmininkės pavaduotoju Česlovu Juršėnu. Aptarėme įstatymų taikymo problemas, susipažinome su Seimo narių, frakcijų veikla, stebėjome Seimo posėdį.
Edukacinės išvykos dalyviai dėkingi už dalijimąsi patirtimi, nuoširdumą Trakų švietimo centro direktorei N. Licevičienei, Seimo nariams A.Dumbravai, Č.Juršėnui, zarasiškiams P. Papovui ir R. Juknevičiui už priėmimą bei malonų bendravimą.

Švietimo centro informacija