Renginių grafikas
logo renginiu planas
Pagalba
Skambinkite
Statistika
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Rekvizitai
Biudžetinė įstaiga
Savanorių g. 1, Zarasai, 32110
tel.: (8 385) 51785
el.p.: pedag.centras@zarasai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas: 195401994
In English
logo anglu veliava
eValdžios vartai
PASLAUGŲ TEIKIMAS KARANTINO LAIKOTARPIU
Informuojame, kad karantino metu, Zarasų švietimo pagalbos tarnybos darbas organizuojamas ir klientai aptarnaujami nuotoliniu būdu, išskyrus atvejus, kai atitinkamas funkcijas (darbą) būtina atlikti darbo vietoje.

Specialistai konsultuoja telefonu ir kitomis internetinėmis ryšių priemonėmis.
Taip pat, į svarbius klientų (vaikų, mokytojų tėvų/globėjų, pagalbos vaikui specialistų ir kitų) klausimus galima atsakyti bei teikti individualias rekomendacijas elektroniniu paštu.

Karantino laikotarpiu psichologinės konsultacijos gyvo kontakto būdu gali būti teikiamos tik psichologo sprendimu ir tik išimtinais atvejais. Internetinės psichologo konsultacijos, ypač per vaizdo pokalbius, yra įprasto psichologinio konsultavimo alternatyva.

Mokinių įvertinimas dėl specialiųjų ugdymosi poreikių nustatymo, vaikų brandumo įvertinimas dėl paankstinto priešmokyklinio ugdymo, vaikų kalbos ir komunikacijos sutrikimų įvertinimas karantino metu vykdomas tik tų įstaigų vaikams, kurios dirba įprastiniu būdu.

Visi vertinimai bus atnaujinti karantinui pasibaigus. Kontaktinių konsultacijų laiką suderinsime su tėvais (globėjais).

Prašome kreiptis:
Psichologas genovaitev@gmail.com tel. 861482822
Logopedas antanaviciene@gmail.com tel. 867538484
Spec. pedagogas liuba.venediktova@gmail.com tel. 867300340

Bendra informacija teikiama telefonu: 838551785 el. paštu:pedag.centras@zarasai.lt
Kviečiame dalyvauti
Dailės olimpiados rajoninis etapas
Nors karantinas dar vis draudžia susitikti mokyklose, gabūs Zarasų rajono mokiniai ryžtasi dalyvauti mokinių olimpiadų rajoniniuose etapuose, kurie vyksta nuotoliniu būdu. Šiuo būdu kovo 5 dieną vyko ir dailės olimpiada.
Šių metų dailės olimpiados tema „Pasakos, patarlės, priežodžiai ir minklės“.
Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajoniniame etape dalyvavo keturios Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos aštuntokės. Jos pristatė namų darbų užduotį ir per tris valandas atliko kūrybinį darbą, kuris buvo stebimas Zoom platformoje. Mokinių darbai buvo nuoširdūs ir išraiškingi. Iš puikių darbų reikia atrinkti darbus – nugalėtojus. Pasidžiaukime šiais rezultatais.
Lietuvos mokinių muzikos olimpiadai nuskambėjus
Muzikai karantinas – ne kliūtis! Kaip ir norui tobulėti, stengtis, išdrįsti.
Zarasuose Lietuvos mokinių muzikos olimpiados rajoninis etapas vyko nuotoliniu būdu. Jos dalyvės, Airinga Šapalaitė iš Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos ir Emilija Venediktovaitė iš Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos, turėjo atlikti žinių tikrinimo testą, skaityti muzikos raštą iš lapo, pristatyti dainavimo ir kompozicijos užduočių vaizdo įrašus. Abi mergaitės parodė puikius muzikinius gebėjimus ir užėmė pirmąsias vietas. Abi dalyves ruošė mokytojas Gražvydas Gasparavičius. Vertinimo komisija nusprendė į Lietuvos mokinių muzikos olimpiados respublikinį etapą deleguoti Emiliją Venediktovaitę.
Įvyko nuotolinė Aukštaitijos regiono mokinių etninės kultūros olimpiada
dr. Regina Mikštaitė-Čičiurkienė, Etninės kultūros globos tarybos vyr. specialistė Aukštaitijos regionui

2021 metais Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiada vyksta jau trečią kartą. Šiais metais vasario 25 dieną vyko trečioji Aukštaitijos regiono mokinių etninės kultūros olimpiada. Pandemija ir karantinas pakeitė daugelį sferų, ne išimtis ir olimpiadų organizavimas. Todėl šiais metais regioninė olimpiada vyko nuotoliniu būdu.
Olimpiados vertinimo komisiją sudarė: pirmininkė Zita Mackevičienė (Utenos r. sav.), narė sekretorė dr. Regina Mikštaitė-Čičiurkienė (Švenčionių sav.) ir nariai: Aušra Butkauskienė (Biržų sav.), Alma Pustovaitienė (Kupiškio sav.), Ala Beliajeva (Radviliškio sav.), Daiva Adamkavičienė (Pasvalio sav.), Audronė Pajarskienė (Anykščių sav.).
Startuoja Mokslo-Lab olimpiados penktokams!
Vasario 23 d. prasideda jau ketvirtus metus skaičiuojančios Mokslo-Lab olimpiados penktokams!

Kuo Mokslo-Lab išsiskiria iš kitų panašių olimpiadų? Jos vyksta internetu ir yra visiškai nemokamos!

Geriausių dalyvių ir jų mokytojų laukia prizai ir staigmenos! Olimpiadoms parengtos įdomios matematikos, lietuvių kalbos ir literatūros bei anglų kalbos užduotys.
Taip pat 2021 m. sezone dalyvių laukia daug papildomų siurprizų, o geriausiai finale pasirodę dalyviai bus apdovanojami įvairiausiais Mokslo-Lab ir rėmėjų prizais bei suvenyrais!

Visą informaciją rasite Mokslo-Lab tiklalapyje mokslolab.lt

Finansinio raštingumo mokymai II modulis
Nemokami nuotoliniai finansinio raštingumo mokymai mokytojams, valstybės tarnautojams, pagalbos mokiniui specialistams, bendruomenių nariams. Ilgosios programos „Finansinis raštingumas“ II-as modulis.

Vasario 11 d. 15.00 val. „Asmeniniai finansai“ . Lektorė Lietuvos banko Komunikacijos departamento vyr. specialistė Inga Pache.

Vasario 18 d. 15.00 val. „Mokėjimų (r)evoliucija: svarbūs saugumo patarimai“ . Lektorius Lietuvos banko Rinkos infrastruktūros plėtros skyriaus vadovas Tomas Karpavičius.

Kovo 3 d. 15.00 val. „Investavimo pradžiamokslis“ . Lektorius Lietuvos banko Investicinių paslaugų ir bendrovių priežiūros skyriaus vyresn. specialistas Rosvaldas Krušna.

Registracijos ANKETA

Registracija iki vasario 10 d. 12.00 val.